در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

عمده فروش زعفران ایرانی منطقه گناباد و قائنات

عمده فروش زعفران ایرانی منطقه گناباد و قائنات

آگهی رایگان

تامین و فروش عمده زعفران ایرانی منطقه گناباد و قائنات

شرکت هدیه آریایی گناباد، برترین تولید کننده و تامین کننده زعفران در ایران

یکی از ادویه های محبوب و البته گران قیمت در سراسر جهان زعفران می باشد. خواص این گیاه قرمز رنگ به اندازه ای ارزش دارد که آن را با نام طلای سرخ معرفی کرده اند.

مهم ترین مناطق کشت زعفران درجه یک در ایران منطقه گناباد و همچنین منطقه قائنات در استان خراسان به حساب می آید، کشت و برداشت با کیفیت ترین درجه زعفران در این مناطق به یکی از شغل های بومی منطقه تبدیل شده است؛ به اندازه ای که توجه بازارهای جهانی را به سمت خود جلب کرده اند.

یکی از شرکت های تعاونی مهم در این مناطق شرکت هدیه آریایی گناباد است که فعالیت های قابل توجهی در حوزه فرآوری زعفران در منطقه گناباد را بر عهده دارد.

شرکت هدیه آریایی به همت پرسنل های بومی و منطقه ای خود در جهت برداشت مرغوب ترین زعفران، بسته بندی و نیز صادرات زعفران این طلای سرخ به تعداد بسیاری از کشورهای جهان فعالیت می کند. این شرکت در بین دیگر شرکت های فعال منطقه در زمینه محصولات صادراتی توانسته با کیفیت ترین و زیباترین بسته بندی را برای زعفران انجام دهد.

 مدیر عامل ارجمند شرکت هدیه آریایی جناب آقای مرتضی دستوری بیلندی هستند که با داشتن مدرک مهندسی کامپیوتر در زمینه گرایش نرم افزار بسیار خوش درخشیده اند. آقای مرتضی دستوری شرکت خود را در منطقه گناباد با هدف فروش زعفران اصل مناطق گناباد و قائنات و همینطور  ارزش گذاری بر روی زعفران ایران در بازارهای بین المللی و همچنین جلوگیری از وارد کردن زعفران های خارجی به ایران پایه گذاری کرده است.

 تعداد افرادی که در شرکت هدیه آریایی به طور مستقیم مشغول به فعالیت هستند تنها ۷ نفر می باشد. این شرکت با خرید زعفران از کشاورزان تولید کننده بدون حضور هیچ واسطه ای سعی کرده صادرات زعفران اصل را به طور مستقیم به کشورهای مورد هدف انجام دهد و از خارج شدن این طلای سرخ ایرانی به شکل فله به کشورهایی نظیر اسپانیا جلوگیری به عمل آورد.

خوب است بدانید علاوه بر زعفران محصولات دیگری مانند زرشک و پسته نیز از جمله محصولات شرکت هدیه آریایی به شمار می آیند.

عاملی که باعث شده تا محصولات این شرکت مورد انتخاب بسیاری از عزیزان قرار بگیرد، وجود شرکت هدیه آریایی در شهرهای قاین و البته گناباد می باشد. از طرفی تمامی محصولات شرکت به طور مستقیم از کشاورز خریداری شده و با حذف واسطه ها با قیمت بسیار مناسبی به دست مشتریان می رسد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار