در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

محصولات ارگانیک عمده فروشی در استان گیلان

محصولات ارگانیک عمده فروشی در استان گیلان

محصولات ارگانیک در استان گیلان - عرضه عمده فروشی و تامین فروشگاهها توسط حامیان سلامت گیلان

توضیحات :
من محمد عاشوری مسئول فروشگاه مجازی حامیان سلامت گیلان هستم. حامیان سلامت گیلان در واقع نمایندگی رسمی شرکت تعاونی دانش بنیان حامیان سلامت برومند است و در حال همکاری با این مجموعه صنعتی هستیم.

فروشگاه مجازی حامیان سلامت گیلان عرضه کننده محصولات بدون قند و رژیمی و ارگانیک که از سال 1395 با همکاری شرکت تعاونی دانش بنیان برومند اقدام به عرضه و تامین محصولات ارگانیک و همچنین محصولات بدون شکر و رژیمی در شهرهای استان گیلان کرده است.

حامیان سلامت گیلان مفتخر است در چند سال گذشته با فروشگاههای کوچک و بزرگ بسیاری از هم استانی های محترم مان همکاری داشته و اقدام به تامین محصولات مورد نیاز مردم ما که همان محصولات سالم و طبیعی میباشد, کرده است.

شما دوستان میتوانید از طریق پیچ ایسنتاگرامی ما و همچنین وب سایت فروشگاه عاشوری شاپ با فعالیت های ما و همچنین در مورد کارخانه تولیدی حامیان سلامت و برند below که بنده همکاری با این مجموعه را دارم را تماشا بفرمائید.


یکی از اهداف اصلی تاسیس وب سایت و فعالیت تبلیغاتی اعلام این موضوع که مجموعه ما به عنوان نمایندگی رسمی و همکار کارخانه تولیدی آماده همکاری با فروشگاه هها کوچک و بزرگ سراسر کشور میباشد. ما میتوانیم محصولات مورد نیاز شما را تامین کنیم.

برای دریافت لیست محصولات و کاتالوگ و قیمت ها میتوانید علاوه بر وب سایت فروشگاه با ما تماس تلفنی و واتس آپی داشته باشید.

شما میتوانید مرغوب ترین محصولات ارگانیک را از ما دریافت کنید.
به امید همکاری بیشتر
آماده همکاری با تمامی فروشگاههای استان عزیزمان هستیم.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار