در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

عمده فروش انواع آجر ساختمانی

عمده فروش انواع آجر ساختمانی

آگهی رایگان

تامین کننده و تولید کننده انواع آجر ساختمانی در ایران

تولید کنندگان زیادی در کشور ایران به تولید آجر ساختمانی مشغول هستند که در این بین واحد تولیدی آجر قزاقی احسان بسیار خوش درخشیده است.

اما آیا می دانید انواع آجر ساختمانی کدامند؟

از چه زمانی آجرها مورد استفاده قرار گرفتند؟

 مشهورترین واحدهای تولیدی آجر کدامند؟

با نگاه کوتاهی به ساخت تمامی ساختمان ها خواهید فهمید که در تمام آنها آجر به عنوان جزو اصلی مصالح ساختمانی به کار برده شده است. پس تولید آجر ساختمانی به عنوان یک مصالح ساختمانی مهم بسیار حائز اهمیت می باشد.

کارخانه تولیدی آجر قزاقی احسان با همت بلند آقای احمد تاجیک در حوزه ساخت محصولات با کیفیت آجری پایه گذاری شده است.

این واحد تولید کننده آجر  با ساخت آجرهای سنتی متنوع در رنگ و طرح های مختلف توانسته ضمن ارائه دادن محصولاتی با کیفیت عالی و همچنین قیمت مناسب به میزان قابل توجهی رضایت مشتریان را به سمت خود جلب کند.

مجموعه تولیدی آجر قزاقی احسان با رعایت کردن حقوق مشتری مداری و دسته بندی محصولات و تفکیک طیف گسترده ای از آجرها بر طبق رنگ و ابعاد و همچنین ارائه محصولات درخواستی مشتریان، مطابق سلیقه آنها توانسته به طور صد درصد رضایتمندی مشتریان را به دست آورد.

گستره فروش آجر قزاقی احسان:

این آجرها ضمن تامین نیاز بازارهای داخلی کشور این قابلیت را دارند تا به بازارهای بین المللی نیز صادر شوند.

توجه به تمامی نکات فنی در تولید آجرهای مختلف ساختمانی، تعیین وزن های استاندارد مانند وزن ایده ال آجر قزاقی، در نظر گرفتن زمان تولید، توجه به مرغوبیت جنس، به کار گرفتن جدیدترین تکنولوژی تولید و با استفاده از بهترین مواد تشکیل دهنده سبب شده است تا تمام محصولات آجر احسان بتواند در بین دیگر رقبای خود جایگاه ویژه ای داشته باشد.


انواع آجر قزاقی احسان:  

1- آجر سنتی ال قزاقی 

2- آجر پلاک قزاقی

3- آجر قزاقی کف

4- آجر کامل قزاقی

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار