در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بهترین تامین کنندگان و تولید کنندگان کالا و بهترین مشاغل خدماتی در دایرکتوری محصولات و مشاغل ilikebazaar.*.*.* بازار یابی خارجی ویژه صادر کنندگان.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

درج آگهی رایگان در Bazaar

کارواش بخار- کارواش ثابت -کارواش سیار

کارواش بخار- کارواش ثابت -کارواش سیار

آگهی رایگان

صنایع دما بخار مشهد مفتخر است که روشی جدید را در حرفه ی کارواش اختراع کرده است ، دما بخارتن ها مخترع دستگاه کارواش بخار فوری درایران است .
اگر بخواهیم به مزایای و کاربردهای این دستگاه اشاره کنیم موارد بسیاری هست و در همه مشاغلی که احتیاج به نظافت و شست و شو داشته باشند می شود از مزایای این دستگاه بهره گرفت مانند: هتل ها - بیمارستان -رستوران - مبل شویی -سیستم خدمات شهری - کارواش اتومبیل - کارواش اتوبوس -کارواش ماشین های سنگین و...
مهم ترین استفاده عمومی از کارواش بخار همانطور که از اسمش نمایان است در کارواش می تواند مکمل آب باشد و بهترین نتیجه شست و شو و رضایت مشتری و در نتیجه سود آوری برای کارواش داران را داشته باشد.
این دستگاه نسبت به به دستگاه بویلری دیگ بخار مزایای زیادی دارد که مهم ترین آن ایمنی صددرصد و شما می توانید آسوده خاطر از این دستگاه استفاده کنید
در فرآیند شست و شو میزان تمیز کنندگی بخار نسبت به آب بسیار چشمگیر است و شما با به کارگیری از بخار به چشم خود تفاوت شست و شو با بخار و شست و شو فقط با آب را مشاهده خواهید کرد.
توجه داشته باشید این دستگاه تنها مختص به محصولات شرکت صنایع دما بخار است.
دستگاه بخار فوری در دونوع ثابت وسیار قابل تولید است
دیگر مزایا :
کاهش مصرف آب
کاهش مراحل شست و شو نسبت به روش سنتی
استارت سریع و آسان
قابلیت جابه جایی حتی در حین انجام کار
تولید بخار فوری و باکیفیت

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار