در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
تبلیغات رایگان کسب و کار و ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* آگهی رایگان در بازار.*.*.*تبلیغات رایگان کسب و کار.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی بازار "bazaar"

اجاره لنز لاووا / لنز میله ای 24 میلیمتری ماکرو

اجاره لنز لاووا / لنز میله ای 24 میلیمتری ماکرو

اجاره لنز لاووا لنز میله ای 24 میلیمتری ماکرو

لوکیشن سیماسبز 

لنز میله ای لاووا 24 میلیمتری را در سیماسبز اجاه کنید

شرکت لاووا برای اولین بار لنز میله ای برای قشر "مصرف کننده" در جهان معرفی کرده که به شما امکان عکاسی بسیار خلاقانه را می‌دهد. بر خلاف لنزهای ماکرو معمول موجود در بازار، لنز 24 میلیمتری میله ای یا لوله‌ای شرکت Laowa قادر است  چشم اندازی خلق کند که هیج ماکرو لنز معمولی دیگری قادر به انجام آن نیست.

این لنز  این قابلیت را دارد که فوکوس بسیار نزدیک 2 سانتی‌متر با بزرگنمایی 2:1  را ایجاد کند (که برای نشان دادن مقدار زیادی از جزئیات و بافت، بینظیر است) همچنین از دیگر قابلیت های لنز لاووا خلق زاویه باز 84.1 درجه، معروف به چشم حشره را نیز دارد. این به کاربر امکان بدست آوردن تصویری بزرگ با زاویه باز را میدهد که تفاوت بسیاری با آنچه همیشه دیده اید و تجربه کرده اید خواهد داشت.

در هنگام تصویر برداری با ماکرو لنزهای تله فوتو، سوژه قسمت اعظمی از کادر را اشغال کرده و کاملا مجزا از محیط پیرامون خود به نظر خواهد رسید.

بزرگ نمایی تا فوکوس بی نهایت در لاووا

دامنه فوکوس این لنز از بزرگنمایی 2:1 تا فوکوس بی نهایت طراحی شده. با استفاده از قابلیت بزرگنمایی 2:1 شما کاربران این امکان را دارید از حشرات و اشیاء بسیار کوچک تصویر برداری کرده و از جزئیاتی که چشم غیر مسلح قادر به دیدن آنها نیست تصویر ثبت کنید. 

عکاسی ماکرو با لنز لاووا

استفاده از دامنه ى گسترده فوکوس (از ماکرو تا بی نهایت) این امکان را می دهد که تصویر برداری همزمان از جرئیات بسیار کوچکتر و همچنین پس زمینه را در اختیار داشته باشید. این توانایی که شما می‌توانید از آن به عنوان یک لنز 24 میلیمتری با زاویه باز معمولی هم استفاده کنید، موجب شده لنز 24 ملیایمتری لاووا حقیقتاً یک لنز منحصر به فرد باشد.

لوکیشن سیماسبز 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار