در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

تولیدکننده و تامین کننده عمده و جزئی عسل اصل

تولیدکننده و تامین کننده عمده و جزئی عسل اصل

آگهی رایگان

تامین و تولید عسل طبیعی

تولید کنندگان زیادی در کشور ایران به تولید عسل کوهی، عسل تغذیه ای، عسل گلخانه ای و دیگر عسل ها مشغول هستند که در این بین عسل تولید شده در کوه های زاگرس با وجود گل های کوهی فراوان، نسبت به دیگر عسل های طبیعی کشور طرفداران بسیاری دارد.

خرید عسل طبیعی و ارگانیک

اگر به دنبال خرید عمده عسل و فروش جزیی عسل هستید بهتر است بدانید امروزه اصل بودن و یا تقلبی بودن عسل حتی با انجام آزمایشات لازم هم قابل تشخیص نیست؛ زیرا عسل های گلخانه ای با وجود درصد بالایی از ناخالصی باز هم در آزمایشگاه های تخصصی ساکاروزی کمتر از ۴ درصد را نشان می دهد. پس تنها برای تهیه بهترین عسل طبیعی می بایست تولید کنندگان و فروشندگان قابل اعتماد را مورد نظر خود قرار دهید.

خرید عسل طبیعی

طبیعی بودن و سالم بودن عسل کوهی مهمترین اصل خرید و فروش عسل به حساب می آید. امروزه برخی از افراد تصور می کنند که عسل طبیعی رنگ قرمزی دارد و هیچ گاه رس نمی زند. در صورتی که رنگ عسل تنها به خوراک زنبور و وجود گل های متنوع در زنبورستان بستگی دارد و ممکن است رنگ عسل همانند آب بی رنگ باشد و یا به رنگ طلایی و قرمز باشد و در برخی موارد هم رنگ عسل شباهت زیادی به رنگ سیاه دارد که این رنگ بندی نمی تواند دلیل ارگانیک بودن و یا پایین بودن درصد ساکاروز عسل را نشان بدهد.

آیا عسل کوهی رس نمی زند؟

رس زدن عسل به دو علت ایجاد می شود:
1_ طبیعی بودن عسل
2 _ تقلبی بودن عسل
در واقع رس زدن عسل تنها به علت وجود قند بالا در ترکیبات عسل می باشد. پس چنانچه عسل دارای قند طبیعی و یا قند مصنوعی باشد در هر دو صورت عسل رس می زند. پس رس نزدن عسل نمی تواند دلیلی بر اصل بودن عسل باشد. خوب است بدانید برخی از زنبورداران پس از برداشت عسل با کمک دستگاهی به نام رس گیری هر گونه عسلی را رس گیری کرده و عسل را از شکرک زدن مصون می دارند. بنابراین در صورت درخواست شما ما این توانایی را داریم تا عسل اصل بدون رس گیری و یا عسل های رس گیری شده را به شما عرضه کنیم.


فروش اینترنتی عسل اصل با قیمت مناسب


عسل کوهی جزو با ارزش ترین عسل کوهستان های ایران است که خرید آن در بازارهای سنتی زیاد مقدور نمی باشد. اما ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان مرغوب ترین عسل کوهی به صورت مجازی و حتی دعوت از شما در محل زنبورستان به شکل حضوری، عسل صد در صد اصل را به صورت فروش کلی عسل در تناژهای بالا و یا خرید جزیی، این محصول ارگانیک را بدون کمترین ناخالصی درون ظرف های پلاستیکی به وزن های نیم کیلویی، یک کیلویی، دو کیلویی و... در اختیارتان قرار می دهیم.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار