در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

اجاره لنز سونی زایس 50mm

اجاره لنز سونی زایس 50mm

آگهی رایگان

اجاره لنز سونی زایس پلانر T* FE 50mm f/1.4 ZA
 

ویژگی‌های شاخص  در یک نگاه

لنز E مانت فول فریم
دامنه دریچه دیافراگم: f/1.4 تا f/16
یک عدسی AA و یک عدسی غیرکروی (آسفریکال)
یک عدسی ED (پراکنش بسیار پایین)
پوشش Zeiss T* آنتی رفلکس
موتور فوکوس خودکار سوپر سونیک ویو رینگ درایو
فوکوس داخلی/ سوئیچ AF/MF
رینگ دیافراگم و سوئیچ De-Click
ساختار مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار
دیافراگم یازده پره‌ای مدور
 

معرفی کوتاه لنز سونی پلانر T* FE 50mm f/1.4 ZA 
 

انتظار می‌ رود که لنز سونی T* FE 50mm f/1.4 ZA به واسطه طراحی پیشرفته و رسیدن سریع به حداکثر گشودگی دریچه دیافراگم به لنز استاندارد محبوب عکاسان فول فریم E مانت تبدیل شود. این لنز به سرعت به حداکثر گشودگی دریچه دیافراگم می رسد؛ به این ترتیب عکاسان و فیلمبرداران از عملکرد فوق العاده لنز در نور کم برخوردار می شوند و می توانند اثرهای عمق میدان سطحی را در تصاویر ایجاد کنند. لنز Zeiss Planar به گونه ای طراحی شده است تا کاربران بتواند تصاویری تقریباً بدون انحراف و اعوجاج را ثبت کنند. از این گذشته در نظر گرفتن یک عدسی غیرکروی پیشرفته، یک عدسی غیرکروی معمولی و یک عدسی با پراکنش بسیار پایین برای این لنز پلانار سونی، اعوجاج رنگی و کروی را به حداقل می رساند. پوشش *Zeiss T  آنتی رفلکس با پدیده لنز فلز و شبح مانند شدن عکس‌ها مقابله می‌کند تا تصاویری واضح و شفاف خلق شود.

این لنز پلانر سونی از نظر عملکرد حرف اول را می‌زند و سیستم موتور سوپرسونیک ویو (SSM) رینگ درایو، فوکوس خودکار را ممکن می‌سازد. سوئیچ AF/MF این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد تا به سرعت بین حالت‌های مختلف جابه‌جا شوند. در نظر گرفتن فوکوس داخلی نیز موجب می‌شود تا طول کلی لنز حین استفاده حفظ شود. رینگی فیزیکی برای دیافراگم در نظر گرفته شده است که می توان آن را با زدن یک کلید دی کلیک کرد؛ به همین دلیل لنز پلانار سونی علاوه بر عکاسی برای فیلمبرداری نیز فوق ‌العاده است. دیافراگم مدور یازده پره ای نیز کیفیت تصاویر را بهبود می دهد و بوکه یکدستی را در دامنه گسترده ای از تنظیمات دریچه دیافراگم تضمین می کند. همچنین این لنز سونی ساختاری مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار دارد، بنابراین حتی در شرایط نامساعد جوی نیز می توانید با خیال راحت از لنز استفاده کنید.  

در طراحی این لنز سونی دوازده عدسی در نه گروه در نظر گرفته شده است تا کاربران بتوانند به حداکثر گشودگی دریچه دیافراگم برسند و در عین حال اعوجاج رنگی را به حدقل برسانند.

این لنز 50mm f/1.4 برای دوربینهای ای مانت فول فریم بدون آئینه طراحی شده است، با مدلهای APS-C سازگاری دارد و در این مدلها فاصله کانونی معادل 75 میلی متر را تامین می کند.

رسیدن سریع به حداکثر گشودگی دریچه دیافراگم کار در نور نامناسب را برای عکاسان راحت و دلپذیر ساخته است. به علاوه کاربران هنگام استفاده از تکنیکهای عمق میدان سطحی می توانند کنترل رضایتبخشی بر موقعیت فوکوس داشته باشند.

پوشش Zeiss T* آنتی رفلکس بر روی سطوح لنز اعمال شده است تا با به حداقل رسیدن انعکاس، وضوح، کنتراست و درستی رنگ بهبود یابد.


لنز سونی پلانار T* FE 50mm f/1.4 ZA دارای یک عدسی غیرکروی پیشرفته (AA) و یک عدسی غیرکروی است تا کاربران بتوانند آستیگماتیسم، انحنای میدان، کما (کشیده شدن نور) و دیگر اعوجاجهای کروی را به خوبی کنترل کنند.

یک عدسی با پراکنش بسیار پایین برای این لنز در نظر گرفته شده است تا هاله ها و اعوجاجهای رنگی کاهش یابد و وضوح و خنثی بودن رنگ بهتر شود.

سیستم فوکوس خودکار با موتور رینگ درایو سوپر سونیک ویو و مکانیسم فوکوس داخلی عملکرد فوکوس خودکار دقیق، سریع و بدون سر و صدایی را به دست می دهد و کنترل دستی فوکوس را به روشی شهودی تر و طبیعی تر ممکن می سازد. سوئیچ AF/MF در کنار لوله لنز قرار دارد تا کاربران بتوانند تنظیمات را به صورت لمسی انجام دهند.

رینگ دیافراگم قابلیت دی کلیک دارد تا بتوان لنز را بدون سر و صدا برای فیلمبرداری آماده کرد.

طراحی مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت کار در شرایط جوی نامساعد را امکان پذیر می سازد. به علاوه پوشش لاستیکی دور حلقه های کنترل کار با لنز را در دماهای پایینتر راحت می کند.

زمانی که کاربران تکنیکهای فوکوس خاصی را انتخاب می کنند، دیافراگم مدور یازده تیغه ای بوکه ای باکیفیت را خلق می کند.


جهت آشنایی با لیست تجهیزات عکاسی و فیلم برداری اجاره ای سیماسبز کلیک کنید
 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار