در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در "بازار" "Bazaar"

تامین کننده حبوبات بسته بندی

تامین کننده حبوبات بسته بندی

آگهی رایگان

 آسان پخش تامین کننده و توزیع کننده حبوبات در ایران

شرکت آسان پخش یکی از تامین کنندگان حبوبات در منطقه شمال شرق کشور است که محصولات خود را برای اولین بار در ایران به روش سیستماتیک عرضه می کند. این شرکت با تلاش های چشم گیر آقای امیر رجایی پایه گذاری شده است، آقای رجایی با داشتن مدرک فوق لیسانس مدیریت تمام سعی خود را به کار بسته تا در پیشبرد صنعت توزیع حبوبات، گام های موثری را بردارد.

شرکت آسان پخش به واسطه داشتن سابقه ای صد ساله در بازارهای هدف، تمام فاکتورهای یک کسب و کار مناسب را در نظر گرفته تا بهترین حبوبات، برنج و دیگر  اقلام ایرانی را تهیه نموده و با پخش اجناسی مرغوب همراه با قیمتی مناسب این امکان را به وجود آورد تا با مشتریان عزیز وارد تعاملی شود که برای طرفین معامله سود قابل توجهی داشته باشد.

حوزه فعالیت آسان پخش چیست؟

مجموعه آسان پخش طی سال های متوالی با حفظ کسب و کار آبا و اجداد مدیران خود بیشترین تخصص فعالیت شرکت آسان پخش را به توزیع اقلامی چون انواع برنج ایرانی و دیگر برنج های موجود، نمونه های مختلفی از حبوبات به صورت فله ای و یا بسته بندی، انواع ادویه و نمونه هایی از آجیل های متنوع معطوف کرده است.

همانطور که می دانید محصولات فله ای همیشه فاقد اطلاعات تولید کننده، موقعیت مناسب نگهداری، تاریخ تولید و انقضاء و هر گونه مندرجات دیگری هستند، پس در شرایط و کیفیت های مختلف و گاهی هم با قیمت های بالا عرضه می شوند.

اما مجموعه آسان پخش با تهیه و بسته بندی بهترین محصولات به همراه شناسنامه دار کردن آنها این حق را به مشتریان داده تا محصولات خریداری کرده را در صورت هر گونه انتقادی به شرکت بازگردانند. آسان پخش در خصوص پیشبرد هدف های خود پذیرای هر گونه نظرات و پیشنهادات مشتریان این شرکت می باشد؛ زیرا شرکت آسان پخش تمام تلاش خود را به کار می بندد تا تنها رضایت مشتریان را به دست آورد.

محصولات تولیدی شرکت آسان پخش:

مجموعه آسان پخش کلیه حبوباتی که به صورت فله عرضه می کند جهت تسهیل در حمل و جابه جایی و همچنین پایین آوردن قیمت تمام شده محصول در بازارهای مصرف کننده آنها را در بسته های 18 کیلویی توزیع می کند.

از دیگر مزیت های محصولات شرکت آسان پخش جایزه دار بودن برخی از کالاهای آن می باشد، مثلا تمام حبوبات آسان پخش دارای جایزه ای ویژه هستند.

مهمترین ویژگی این شرکت پذیرفتن عدم رضایت خریداران است به طوری که محصولات عرضه شده به بازارهای مصرف چنانچه پذیرفته نباشند با هزینه شرکت به مجموعه عودت خواهند شد.

مهمتر اینکه کلیه ادویه های موجود در شرکت آسان پخش چه به شکل فله ای و چه در حالت بسته بندی از خالص ترین ادویه ها با بهترین کیفیت هستند.

قابل توجه ترین مزیت این شرکت تخفیفات ویژه ای است که به خریداران خوش نام داده می شود. البته در پرداخت وجه محصولات خریداری شده از طرف برخی مشتریان قابل اعتماد، انعطاف های لازمی هم انجام خواهد گرفت.

بارزترین ویژگی آسان پخش حمل رایگان محصولات این شرکت به آدرس درخواستی خریدار می باشد.

ما قبل از عرضه محصولات با ارائه دادن لیست قیمت اجناس به شما اطمینان می دهیم که با کمترین سود محصولات خود را توزیع می کنیم.

و در پایان ما بر این باور هستیم که مشتریان با اولین خرید خواهند توانست با کیفیت مجموعه آشنا شوند و بعد از خریدهای دوم این امکان را دارند تا یکی از سهم داران مجموعه آسان پخش باشند. پس ما وظیفه داریم بدون هیچ کم و کاستی در کنار شما مشتریان گرامی باشیم.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار