در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

اطلاعات کسب و کار بازار

عایق مخصوص استخر 10 کیلویی (نانو جهان )

عایق مخصوص استخر 10 کیلویی (نانو جهان )

آگهی رایگان

خرید عایق استخر 10 کیلویی

این محصول بصورت رزین تک جزیی آماده مصرف براای عایق استخر های سیمانی استفاده میشود و در صورت نیاز مشتری بخاطر رنگ آبی میتوان روی دیواره ها و آبنما های سیمانی و … استفاده شود.

این محصول بسیار مقاوم در برابر اسید ها و جوهر نمک ،مقام در برابر کشش و ریز ترکها،گرما و سرما،و سبک بوده در مقابل جذب جلبک ها مقاومت زیادی داشته و نسبت به سطح سیمان در مدت طولانی تری جلبک میگیرد.

اجرای ساده ای داشته و مانند رنگ با قلمو، غلطک یا جاروی دسته دار برای سطوح سیمانی اجرا میگردد. و یکی از خصوصیات آن قابلیت ترمیم ساده در صورت سوراخ شدن یا آسیب موضعی به آن است.

روی سیمان قبل از استفاده از این محصول باید از پرایمر زیر سازی استفاده کرد.

در استخر هایی که بلوک چینی شده و استاندارد نیستند پیشنهاد می گردد پس از اجرای پرایمر زیر سازی سیمان دو لایه عایق 2 جزیی الیافدار اجرا گردد و عایق استخری به عنوان لایه آخر روی آن اجرا شود.

در وزن های 10 – 20 – 25 کیلوگرم موجود است.

رنگ: آبی

مقاومت گرما و سرما: از -40 درجه سرما تا 280 درجه گرما

مدت ماندگاری: بیش از 15 سال

هر 10 کیلویی عایق استخری 35 الی 45 متر مربع در دو لایه بدون اجرای دوجزیی الیافدار و در یک لایه روی عایق دوجزیی الیافدار برای 60 متر مربع پوشش میدهد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار