در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در Bazaar

ارائه دهنده‌ی مشاوره و خدمات متنوع در زمینه‌ی مهاجرت به کانادا

ارائه دهنده‌ی مشاوره و خدمات متنوع در زمینه‌ی مهاجرت به کانادا

شرکت Best Quality Immigration یک شرکت مشاوره‌ای قانونی است که در زمینه‌ی مهاجرت تاسیس شده است. این شرکت به دانشجویان بین المللی که قصد ادامه‌ی تحصیلات عالیه در کشورهای کانادا و ایالت متحده‌ی امریکا را دارند خدمات مناسبی ارائه می‌دهد. ما در تمامی خدمات تحصیلی از ثبت نام تا دبیرستان‌ها و همچنین مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و اخذ ویزای موقت و اجازه‌ی تحصیل تخصص داریم.

در حال حاضر، با برترین کالج‌ها‌ی امریکایی و بهترین موسسات تحصیلی کانادا همچون دانشگاه تورنتو، مک‌گیل، بیریتش کلمبیا و ده‌ها موسسه‌ی دیگر در حال همکاری هستیم.

خانم لادن حسن ولی، موسس و مدیر شرکت Best Quality Immigration است.

وی عضو فعال کانون مشاورین مهاجرت کانادا، انجمن مشاوران مهاجرت فارسی کانادا و انجمن کانون مشاورین مهاجرت کانادا است. او از ماه اگوست سال ۲۰۰۰ تا کنون به عنوان مشاوره حقوقی در حال فعالیت است. خانم حسن ولی در زمینه‌های حقوقی و قانونی مختلفی کار کرده است. وی سال‌هاست که به طور فعال در زمینه‌ی حقوق مهاجرت کار می‌نماید. او با تخصص ، صداقت و دقت کافی زمینه‌ی مهاجرت مراجعه‌کنندگان خود به کشور کانادا را فراهم می‌نماید. همچنین او موفق به اخذ ویزای امریکای شمالی برای افراد با شرایط مختلف گشته است. وی با تاکید و تخصص در زمینه‌ی حقوق و قوانین مهاجرتی کانادا شرکت مهاجرت با بهترین کیفیت را تاسیس نمود و با ارائه ی بهترین و سریع‌ترین مشاوره‌ها همچون یک وکیل از مراجعه‌کنندگان خود حمایت به عمل میآورد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار