در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

ساخت و اجرای دستگاه کنترل اقلیم هوشمند گلخانه

ساخت و اجرای دستگاه کنترل اقلیم هوشمند گلخانه

آگهی رایگان

دستگاه کنترل مرکزی گلخانه یک سیستم نظارتی و کنترلی قابل برنامه ریزی است که متغییر های محیطی گلخانه شامل: دما، رطوبت، نور و دی اکسید کربن که در کشت گلخانه موثر هستند بررسی و وضعیت گلخانه نمایش داده می شود.
روش کار دستگاه ساخته شده بدین صورت است که متغییر های محیطی توسط حسگر های مربوطه اندازه گیری و به کنترل کننده مرکزی منتقل می شوند.

کنترل کننده مرکزی پس از دریافت این اطلاعات، میزان تغییرات مورد نیاز سیستم و کاربر را محاسبه و فرمان های لازم را برای تغییر وضعیت عمل کننده ها (سیستم های سرمایشی، گرمایشی، رطوبت ساز و تهویه) ارسال میکند تا متغییر مورد نظر تا حد مطلوب تعدیل یابد.

همچنین، این دستگاه علاوه بر کنترل شرایط محیطی در گلخانه قادر به نمایش وضعیت گلخانه و اطلاعات ورودی و خروجی روی نمایشگر خود و نیز ثبت اطلاعات روی حافظه قابل حمل و انتقال اطلاعات به رایانه است.
جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار