در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بهترین تامین کنندگان و تولید کنندگان کالا و بهترین مشاغل خدماتی در دایرکتوری محصولات و مشاغل ilikebazaar.*.*.* بازار یابی خارجی ویژه صادر کنندگان.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

خرید و فروش در Bazaar

بهترین کرم پودر برای عروس

شنبه ۷ تیر ۹۹ آرایش و زیبایی

بهترین کرم پودر برای عروس

خوب است بدانید کرم پودر یکی از مهمترین لوازم آرایش عروس است که باید در انتخاب آن بیشترین دقت را به کار ببندید؛ زیرا همواره بهترین کرم پودر برای عروس باید قدرت پوشش دهی بالایی داشته باشد و هر نوع خلل و یا فرورفتگی در صورت را برطرف نماید، از آنجایی که کرم پودرهای مایع رایج ترین پوشش دهنده های پوست صورت هستند بنابراین برای شفافیت هر چه بهتر صورت عروس است لازم است تا از کرم پودهایی که بافت سنگین تری دارند مانند پنکیک ها و کرم پودرهای پن استیکی استفاده نمود.

بهترین کرم پودر برای عروس

برای انتخاب یک کرم پودر ایده ال قبل از ذکر برند و مشهوریتی که در بین مصرف کنندگان پیدا کرده است می بایست به جنس پوست خود و همچنین به درجه بندی رنگ پوست توجه داشته باشید. البته میزان خشکی و مرطوب بودن پوست را هم فراموش نکنید؛ زیرا غالبا کرم پودرهای مایع نمی توانند برای پوست های چرب و مرطوب گزینه مناسبی باشند، از طرفی دیگر هم استفاده پنکیک بر روی پوست های خشک باعث ایجاد ترک های ریز می شود و سن فرد را تا حدودی بالا نشان می دهد. پس اینکه گفته شود بهترین کرم پودر برای عروس کدام برند می تواند باشد تنها به فصل استفاده از این محصول آرایشی و ماهیت پوست عروس بستگی دارد. اما همیشه به یاد داشته باشید که هر نوع کرم پودری از برندهای مشهور می توانند عیوب صورت را پوشانده و یک سطح صافی را در صورت عروس به وجود آورند، اما در این میان تنها بسته به انتخاب آرایشگر دارد که کدام نوع از یک کرم پودر با کیفیت را متناسب با پوست عروس استفاده نماید.

جدیدترین کرم پودر عروس

اگر چه این روزها برخی از برندهای کرم پودر بین گریمورها و آرایشگران عروس به مشهوریت خاصی رسیده اند اما مهمترین نکته در انتخاب بهترین کرم پودر برای عروس، مصنوعی نبودن رنگ آن و همینطور نبود وجود حساسیت در زمان مصرف کرم پودر می باشد. البته بهتر است بدانید یک کرم پودر مطلوب نباید در سطح پوست ایجاد سنگینی کرده و پس از گذشت زمان سطح پوست را دچار تیرگی کند. در حقیقت مرغوب ترین کرم پودرها شهرت خود را به دلیل ترکیبات موثری به دست آورده اند که کار بازسازی بافت پوست را انجام می دهند و پس از استفاده شفافیت پوست را در حد مطلوبی نگه می دارند.

انواع کرم پودر برای آرایش عروس

هنگامی که صحبت از بهترین کرم پودر برای عروس به میان می آید اولین گزینه ای که به ذهن آرایشگران خطور می کند ماندگاری و پوشش دهی کرم پودر میباشد که در این میان به تعدادی از با کیفیت ترین کرم پودرها برای عروش اشاره خواهیم داشت:

کرم پودر نارس

کرم پودر VOGUE

کرم پودر MAGIC

کرم پوثر جورجیو ارمانی

کرم پودر لاپری

کرم پودر استی لودر

کرم پودر بابی براون

کرم پودر بیو

کرم پودر شنل

کرم پودر اولترا لانکوم

  ثبت کسب و کار