در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بهترین تامین کنندگان و تولید کنندگان کالا و بهترین مشاغل خدماتی در دایرکتوری محصولات و مشاغل ilikebazaar.*.*.* بازار یابی خارجی ویژه صادر کنندگان.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

درج آگهی رایگان در Bazaar

قیمت شیشه سکوریت با نصب چند است

یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۹ کسب و کار
 • تصویر شماره قیمت شیشه سکوریت با نصب چند است

قیمت شیشه سکوریت در سال 99 نیز دستخوش تغییراتی شده است که البته نرخ فروش شیشه سکوریت در مراکز معتبری که محصول مورد نظر را به طور مستقیم ارائه می دهند افزایش چندانی نداشته است.

محاسبه قیمت شیشه سکوریت

اما در زمینه این سوال که قیمت شیشه سکوریت متری چند است؟ لازم است بدانید قیمت خرید شیشه سکوریت و نصب آن می تواند با توجه به پارامترهای گوناگونی مشخص شود و قیمت نهایی شیشه سکوریت برای هر پروژه و مشتری متفاوت باشد. قیمت هر متر مربع شیشه سکوریت با توجه به دو مورد اصلی یعنی

 • قیمت خرید شیشه سکوریت
 • قیمت نصب شیشه سکوریت

در نظر گرفته می شود. اما لازم است بدانید نوع شیشه مورد نظر، مکانی که قرار است شیشه در آن نصب شود، میزان متراژ مورد نظر برای نصب شیشه، میزان سختی یا آسانی کار نصب، بکارگرفتن نیروی کاردان و متخصص و هچنین بسیاری موارد دیگر از جمله عواملی هستند که در قیمت شیشه سکوریت تاثیر می گذارند.

 از طرف دیگر ضخامت شیشه سکوریت نیز می تواند قیمت این محصول را تا حد چشمگیری دستخوش تغییر بکند به طور مثال

 • نرخ شیشه سکوریت 10 میل
 • نرخ شیشه سکوریت 6 میل

با یکدیگر تفاوت دارند و این نرخ با توجه به ضخامت شیشه تعیین می شود.

قیمت شیشه سکوریت در تهران و دیگر شهرستان ها

امروزه مجموعه های تولیدی بسیاری به تولید و نصب مدل های شیشه سکوریت در انواع مختلف با نرخ های گوناگون می پردازند. در این راستا افراد بسیاری برای خرید و نصب این شیشه به دنبال قیمت روز شیشه سکوریت در بازار تهران و دیگر شهرهای عرضه کننده این کالا هستند.

در اغلب موارد این افراد به دنبال قیمت شیشه های سکوریت در قزوین، قم، همدان، مشهد، اهواز، اصفهان، تبریز و... هستند تا بهترین نرخ را برای خرید این کالا بپردازند.

قیمت خرید انواع شیشه سکوریت چند است؟

علاوه بر مواردی که پیش تر به آن ها اشاره شد، خرید و نصب انواع شیشه سکوریت نقش بسزایی در تعیین قیمت آن دارد. به طوری که غالباً قیمت شیشه سکوریت نشکن در انواع مختلف آن از قبیل

 • شیشه سکوریت دوجداره
 • شیشه سکوریت لمینت شده
 • شیشه سکوریت ساده، سفید، برنز

متفاوت بوده و کارخانه شیشه سکوریت هر یک از انواع این شیشه ها را با نرخ متفاوتی در بازار عرضه می کند.

قیمت نصب شیشه سکوریت چند است؟

اما علاوه بر موارد مورد نیاز برای تعیین قیمت نهایی شیشه سکوریت باید به پارامترهای تعیین کننده قیمت نصب این شیشه نیز توجه کنید. پس در این میان لازم است بدانید

 • هزینه درب شیشه سکوریت
 • هزینه شیشه سکوریت برقی
 • هزینه شیشه سکوریت تاشو

هزینه نصب شیشه سکوریت نما، فروشگاهی، صنعتی و... با یکدیگر متفاوت بوده و هر کدام با توجه به نحوه نصب شیشه سکوریت دراای نرخ های مختص به خود هستند.

کلام آخر

همان طور که مشاهده می کنید عوامل بسیاری در تعیین نرخ فروش و نصب شیشه سکوریت دخیل هستند. بنابراین نمی توان برای این محصول و نصب آن قیمت مشخص شده ای را در نظر گرفت. از این رو اگر به دنبال خرید باکیفیت ترین انواع شیشه سکوریت و نصب باکیفیت این محصول هستید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و علاوه لیست کامل قیمت خرید شیشه سکوریت از مناسب ترین قیمت نصب این محصول به همراه مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. 

  ثبت کسب و کار