در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در "بازار" Bazaaar

معرفی بهترین روش های بازاریابی اینترنتی در ایران

پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۹ کسب و کار
 • تصویر شماره معرفی بهترین روش های بازاریابی اینترنتی در ایران

در ایران روش های مختلفی جهت بازاریابی اینترنتی استفاده می شود که هر کدام می توانند تاثیرات مفیدی را بر روی پیشبرد کسب و کارها داشته باشند. اما در تمام نقاط جهان خصوصا ایران، بازاریابی آنلاین توسط شبکه های اجتماعی از جمله وب سایت های معتبر جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. مهمترین تمایزی که بین انتخاب شبکه های اجتماعی با دیگر روش ها در دیجیتال مارکتینگ به چشم می خورد، مشخص بودن هدف هایی است که صاحبان کسب و کارها در تبلیغات خود به آن پرداخته اند.

موثرترین روش های بازاریابی اینترنتی

در فضای رقابتی عصر حاضر مهمترین روش جهت افزایش دادن نرخ CRT  و جذب مشتریان بیشتر، تبلیغات مجازی می باشد. شاید بتوان گفت مهم ترین و موثرترین روشی که می تواند بازاریابی آنلاین را ارتقاء دهد به کار گرفتن شبکه های اجتماعی می باشد؛ زیرا هر فردی هنگامی که در یک سایت و حتی یک اپلیکیشن اجتماعی نظیر پلتفرم اینستاگرام یا فیسبوک نوعی آگهی را جهت تبلیغات ثبت می کند می بایست اطلاعات کاملی از نام کشور، شهر تولید کننده و یا تامین کننده، منطقه، جنسیت، سال تولد و خلاصه تمام مشخصات کسی که آگهی به آن تعلق دارد را در اختیار کاربران قرار دهد. اینجاست که شبکه های اجتماعی به عنوان مهمترین بازاریابی اینترنتی آگهی شما را بیشتر در اختیار مخاطبانی قرار می دهد که احتمال خرید از شما را دارند.

انواع روش های بازاریابی اینترنتی

اگر جهت فروش محصولات خود و یا ارائه دادن خدمات مختلفی به دنبال جدیدترین روش های بازاریابی آنلاین هستید، بهتر است با ابزارهای متنوع در آنلاین مارکتینگ آشنا شوید که این ابزارها عبارتند از :

 • بازاریابی اینترنتی توسط درج آگهی و  درج آگهی رایگان در سایت های پربازدید
 • درج آگهی در فیسبوک
 • درج آگهی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام
 • رپورتاژ آگهی در وب سایت های خبری که مورد اعتماد هستند
 • تبلیغات در سایت های بسیار معتبر مثل سایت گوگل، یاهو و....
 • تبلیغات به شکل بنری، فیلم و عکس و حتی تبلیغات متنی در سایت های پربازدید
 • و....

بهترین روش در تبلیغات آنلاین

یکی از جدیدترین بازاریابی و فروش در تبلیغات اینترنتی استفاده از رپورتاژ آگهی توسط یک سئو سایت است. این کار بالاترین جذب کاربر را تاکنون داشته است، از طرفی تبلیغات و بازاریابی در گوگل نسبت به هر نوع روش بازاریابی اینترنتی دیگری پرکاربردترین روش به حساب می آید که در این میان سئو سایت جهت کسب رتبه بالا در گوگل و همچنین ارسال ایمیل مارکتینگ بدون شک ارزشمندترین شیوه برای تبلیغات اینترنتی هستند؛ زیرا هنگامی که سایت شما در صفحات اول گوگل قرار بگیرد بدون شک با سیل عظیمی از کاربران برخورد خواهد داشت.

روشی ساده برای بازاریابی اینترنتی

کانتنت مارکتینگ روش ساده ای است که بازاریاب ها با تولید محتوا و منتشر کردن آن در برخی سایت ها کاربر را ترغیب می کنند تا با خواندن یک متن جذاب پا به خرید محصول و یا استفاده از خدمات بگذارد. بنابراین بازاریابی محتوایی به عنوان یک اقدام موثر در آنلاین مارکتینگ به حساب می آید که با کمک انتشار یک محتوای مرتبط می تواند به مشتریان قابل توجهی دست یابد. در حقیقت کانتنت مارکتینگ این توانایی را دارد تا یک رابطه ی قوی با مخاطب ایجاد کند و اهداف مشخصی را به کاربر انتقال دهد. البته فراموش نکنید تمام ابزارهایی مانند:

 • فایل های ویدئویی
 • پادکست ها
 • کتاب های الکترونیکی
 • تصاویر و اینفوگرافیک ها
 • و...می توانند جزیی از بازاریابی محتوایی به شمار آیند.

تبلیغات PPC در ایران

چیزی که در رابطه با تبلیغات PPC یا همان تبلیغات کلیکی در کشور ایران کاربرد دارد تبلیغات متنی و یا همان تبلیغات بنری است که تنها در وب سایت ها محدود شده است که جهت استفاده از این ابزارها در بازاریابی اینترنتی تنها دو راه ممکن هست: یکی برقراری ارتباط مستقیم با سایت ها و راهکار بعدی استفاده از خدمات شرکت های تبلیغاتی نظیر کلیک یاب، عدد و بسیاری موارد دیگر جهت تبلیغات موبایلی. خوب است بدانید ایمیل مارکتینگ یکی از موثرترین راهکارهای بازاریابی اینترنتی است که در بین دیگر ابزارهای تبلیغات آنلاین  توانسته بسیار قدرتمند باشد. در واقع بازاریابی ایمیلی برای جذب مشتری می تواند ترافیک ورودی بسیار خوبی را ایجاد کند.

چند استراتژی مهم برای بازاریابی آنلاین

اگر شما می خواهید با استفاده از بازاریابی مجازی به موفقیت های چشم گیری برسید لازم است برخی روش های بازاریابی اینترنتی را به کار ببندید مانند:

 1. افزایش CRT ارگانیک
 2. افزایش نرخ کلیک در بازاریابی
 3. بهینه سازی
 4. هوشمندی در تبلیغات
 5. طبقه بندی کاربران برای تبلیغات ریتارگتینگ
 6. اشتراک گذاری متن و تصاویر در شبکه های اجتماعی
  ثبت کسب و کار