در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در "بازار" "Bazaar"

فراخوان جهت جذب سرمایه گذاری روی ثبت یک اختراع راهبردی درانگلستان

فراخوان جهت جذب سرمایه گذاری روی ثبت یک اختراع راهبردی درانگلستان

آگهی رایگان
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  •    ایران تهران
  • 31 بازدید
  • قیمت : 280,000,000 تومان

فراخوان جذب سرمایه گذار، جهت مشارکت درثبت اختراع یک پروژه ی عظیم راهبردی درکشورانگلستان.

پس از اختراع موتور۴ زمانه درسال ۱۸۷۵ میلادی،یعنی ۱۴۶ سال قبل،یک مسئله همواره گریبانگیراین نوع ازموتورهابوده،وآن معضل تنظیم سوپاپها در زمان انبساط وانقباض آنها میباشد. درسال ۱۹۳۰، شرکت آمریکائی کادیلاک، نوعی ازسوپاپ تنظیم خودکاربا
مکانیسم هیدرولیکی را عرضه کرد که تاحدودی این مشکل حل شد، اما خودهمین نوع از سوپاپ، با نقاط ضعف عدیده ای مواجه است، ازجمله اینکه، مکانیسم آن نیازمند فشار روغن است، بدلیل پیچیدگی زودتر در معرض خرابی قراردارد، با روغن کثیف از کار می افتد، و در نهایت اینکه بدلیل بزرگی ابعاد قابل نصب برروی سرسیلندر موتورسیکلت ها نیست، برای رفع این مشکل بنده طرحی را پی ریزی کردم، که پشتوانه ی ۴۳ سال مطالعه ی مستمر در صنعت خودرو را با خود بهمراه دارد، دراین روش، کلیه ی نقاط ضعف مزبور رفع گردیده، و بی نیاز از مکانیسم هیدرولیکی، یک مجموعه ی کوچک که درکل از ۳ قطعه تشکیل یافته، ارائه گردیده، که کاملا قابل نصب برروی کلیه ی موتورهای ۴ زمانه با حجم سیلندر کوچک و بزرگ میباشد، باتوجه به حجم عظیم تولید موتورهای احتراق داخلی درجهان تا ۱۰ سال آینده،که اغلب این موتورها هم مجهزبه ۴ سوپاپ در هر سیلندر هستند، میتوان نیاز بتولید تعداد زیادی از سوپاپ را در این صنعت متصور شدکه میتواند به حداقل ۱میلیارد عدد درسال نیز برسد.

پس از ترسیم طرح فوق بانرم افزار معتبر مهندسی، صحت عملکرد آن در زمان انبساط وانقباض، آزمایش و تاییدگردید، جهت پیشبرد طرح مزبور، نیاز به ۱۰۰۰۰دلار یا ۲۸۰ میلیون تومان سرمایه جهت ثبت اختراع طرح فوق در کشور انگلستان بنام مخترع میباشد. پس از فروش طرح بخواست الهی، مبلغ ۲۰٪ ازکل فروش بسرمایه گذار تعلق خواهدگرفت. در موفقیت طرح هیچ شکی وجودندارد.

ارادتمندحسین حسن زاده
تلفن ثابت:۳۳۱۶۵۸۲۹-۰۲۱-واتسآپ:۰۹۳۰۷۴۷۳۲۷۴
تلفن همراه::۰۹۳۵۸۶۲۰۹۳۵

 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت کسب و کار