در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در "بازار" Bazaaar

روش های مختلف افزایش فروش محصولات و خدمات

افزایش فروش

 

اگر شما در حال مطالعه این مطلب هستید، به احتمال بسیار زیاد صاحب کسب و کاری هستید که تمایل به رونق بخشیدن و افزایش فروش کالا یا خدمات خود دارید.

یک کار آفرین موفق

افزایش فروش و رونق بخشیدن به یک تجارت، به موارد بسیاری بستگی دارد مانند نوع کسب و کار، کیفیت، نیاز بازار، میزان رقابت و... که شرح تمامی آنها در تخصص ما نیست و وارد آن نمی شویم. ولی اجازه بدید با یک مثال ساده موارد را بررسی کنیم.

مثال:
تصور کنید یک کالای با کیفیت و مورد نیاز بازار در اختیار 2 برادر قرار دارد؛ هردو برادر جداگانه کار می کنند و با کمی تحقیق  تمایل پیدا کردند که بصورت آنلاین محصول خود را بفروشند و این کار رو هم انجام می دهند. پس از 1 سال برادر اول متوجه می شود که هیچ فروش قابل توجهی نداشته ولی برادر دوم از میزان فروش بسیار راضی هست و حتی تمایل دارد کالای مشابه برادر اول رو هم خریداری کند..!!
چرا چنین تفاوتی میان این دو فروشنده با وجود یک بازار و یک محصول مشترک وجود دارد؟ 
بیایید بررسی کنیم این دو برادر برای معرفی محصول چه کارهایی انجام داده اند.
برادر اول از محصول با موبایل شخصی عکس تهیه می کند و عکس ها را در شبکه های اجتمایی به اشتراک می گذارد و دقیقا همان عکس را با همان نوشته ها کپی می کند و در سایت های درج آگهی رایگان (دیوار – شیپور - یا..) منتشر می کند به این امید که از این طریق مشتری پیدا کند و نتیجه هم گرفته می شود و فروش را آغاز می کند.
اما برادر دوم که همان محصول با همان مشخصات را دارد با کمی حساسیت بیشتر همان کارهای برادر اول را انجام می دهد؛ عکس گرفتن از محصول را به یک متخصص می سپارد و عکس تبلیغاتی خوب تهیه می کند. عکس را با یک نوشته مناسب در شبکه های اجتمایی منتشر می کند. بعد از یک تبلیغ نویس یا نویسنده با تجربه درخواست می کند در رابطه با محصول توضیح مناسب بنویسد و عکسای قبلی را با گرافیک مناسب جدید در وب سایت های درج آگهی منتشر می کند.
تا این مرحله تغریبا هردو یک کار را انجام دادند و با کمی تفاوت محصولاتشان رو معرفی کردند ولی برادر دوم متوقف نمی شود و تلاش هوشمندانه دیگری رو شروع می کند.
برادر دوم با مشورت و برنامه ریزی، اطلاعات آماده شده از محصولش رو در مقابل دید تعداد زیادی از مردم در جاهای مختلف به نمایش می گذارد و موجب می شود تعداد خیلی زیاد از آدمها با محصولش آشنا بشوندن. اما چجوری؟ ((این مرحله هست که تفاوت میان مشورت با متخصص و انجام کار مارکتینگ بدون دانش مشخص می شود.))
 


اجازه بدهید از داستان دور بشویم و کمی به اعداد و آمار توجه کنیم.

فروش یک قانون دارد ((قانون 20 در20)) طبق این قانون، 20% از کسانی که کالای شما رو می بینند مشتری شما هستند و 20% از اون مشتری ها محصول ((باکیفیت)) شما رو به احتمال زیاد خرید می کنند. یعنی از هر 100 نفر که کالای شما مقابل دیدشان قرار بگیره 4 نفر خرید خواهند کرد.

روان شناسی فروش اینطور می گوید که یک کالا در هنگام اولین مشاهده توسط یک فرد هیچ احساسی رو انتقال نمی دهد. در مشاهده دوم مخاطب کمی کنجکاو می شود و در زمان مشاهده برای سومین بار تازه متوجه می شود که شما چه چیزی رو دارید می فروشید. از اون پس تازه در لیست قانون 20 در20 قرار می گیرد و ممکنه باز هم از تعداد خریداران شما کم بشود.!!! بله من هم با شما موافقم؛ این یک فاجعه هست !!!

با این محاسبه ای که داشتیم اگر شما تمایل دارید که 40 عدد محصول را بصورت آنلاین در روز بفروشید باید در مقابل دید 1000 نفر در روز قرار بگیرد تا بتوانید بین 10 تا 40 محصول در روز بفروشید.

البته خبر خوب این هست که این آمار بعد از جا افتادن محصول و خدمات شما رشد خواهد کرد و از پتانسیل برندینگ استفاده خواهد کرد و میزان فروش بالا خواهد رفت ولی تا اون زمان باید این قانون اجرا شود.

ادامه داستان....
حالا ببینیم برادر دوم چه کرد که نتیجه عالی گرفت؟؟ برادر دوم از تعدادی اینفلوئنسر درخواست کرد که محصولش رو معرفی کنند. (به این کار اینفلوئنسر مارکتینگ گفته می شود) به وبسایت درج کننده آگهی درخواست داد که تعدادی رپرتاژ آگهی برای محصولات تهیه، و در وب سایت های بزرگ منتشر بشوند و کالای مورد نظر معرفی بشود. همچنین با پیشنهاد مشاور، تبلیغ گوگل و تبلیغات ریتارگتینگ و تبلیغات همسان را اجرا کرد و در نتیجه در مقابل دید چند میلیون نفر در روز قرار گرفت و یک فروش خوب رو تجربه کرد.
 


نتیجه گیری از این داستان و مطالب به شما صاحب کالا یا خدمات عنوان می کند که با انتشار 5 تا 10 عکس در اینستاگرام و با درج آگهی رایگان تو 20 وب سایت نتیجه مطلوب بدست نخواهد آمد. بازاریابی فروش و افزایش فروش نیاز به دیده شدن دارد و برای بهتر دیده شدن باید بصورت علمی عمل کنید.

اگر به دنبال سود مناسب هستید و تمایل دارید در کسب و کار خود یک رشد چشم گیر داشته باشید باید از منابع خود استفاده بهینه کنید. نرخ تبدیل بازگشت هزینه تبلیغات بسیار سریع اتفاق می افتد اگر هوشمندانه عمل کنید. ما در ادامه روش های مختلف تبلیغات آنلاین رو برای شما تیتر خواهیم کرد تا علاوه بر آشنایی با راهکار های مختلف، براساس اندازه بودجه و بیزینس خود بتوانید تصمیم بگیرید تا چه میزان تمایل و توان رشد را دارید.  

1- تولید رپرتاژ آگهی و مقاله مرتبط و انتشار در وب سایت های پر طرفدار

2 - تحقیق کلمات کلیدی و تبلیغ در گوگل (ادورز)

3-تبلیغ همسان آگهی شما و نمایش در 4000 وب سایت (ویژه فروش آنلاین و برندینگ)

4- تبلیغ ریتارگتینگ همسان و نمایش در 4000 وب سایت (ویژه فروش آنلاین و برندینگ)

((جهت ثبت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتر به 

واحد پشتیبانی پیام بدهید.)) 

 

 


  ثبت کسب و کار