در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در "بازار" "Bazaar"

باغبانی و طراحی فضای سبز

شغل باغبانی از جمله هنرهایی است که علاوه بر تحصیلات آکادمیک می بایست به صورت تجربی و عملی انجام بگیرد. این شغل شامل طیف گسترده ای از خدمات مختلف در زمینه باغبانی، کاشت میوه و شناخت آن ها، گل شناسی، سبزی کاری و ایجاد فضای سبز است. در واقع می توان گفت خدمات باغبانی شامل مجموعه ای از فعالیت ها در رابطه با کاشت و نگهداری نمونه های مختلفی از درخت ها، گل ها و گونه های زیادی از گیاهان به همراه برداشت محصولات می باشد. البته آموزش دادن در مورد چگونگی کاشت و نگهداری از گیاهان آپارتمانی و زینتی به متقاضیان هم جزو خدمات باغبانی به شمار می آید.

معرفی خدمات باغبانی و کشاورزی

امروزه با رواج یافتن زندگی شهری و وجود مشغله های فکری بسیاری از افراد تمایل دارند برای رسیدن به یک آرامش درونی در محوطه ای از فضای منزل خود و یا در بیرون از فضای شهری به کار باغبانی مشغول باشند. در این میان برخی از گروه های خدماتی وظایفی را جهت پیشبرد کسب و کار باغبانی به متقاضیان ارائه می دهند که از جمله این خدمات عبارتند از:

 • تعیین مکان ایده ال برای احداث باغچه
 • محوطه سازی
 • ساخت آبنما و فضاهای مصنوعی مانند برکه
 • ساخت آلاچیق
 • ساخت روف گاردن
 • تهیه لوازمات تخصصی برای ساخت باغچه و البته کاشت گل ها و گیاهان متنوع
 • تامین خاک خوب برای باغچه
 • کاشت نمونه هایی از نهال های مختلف در مزرعه ها و باغات متناسب با هر فصل
 • تهیه انواع سم به همراه انجام سمپاشی
 • فروش کود و البته کود دادن به مزرعه ها و باغات
 • چمن زنی
 • هرس کردن درختان
 • آبیاری
 • و...

خوب است بدانید با پیشرفت تکنولوژی امروزه بیشتر سیستم های آبیاری و ایجاد رطوبت در گلخانه ها و زمین های کشاورزی به شکل هوشمند صورت می گیرد و با وجود یک نرم افزار بر روی سیستم کامپیوتر و یک گوشی اغلب آبیاری ها به آسانی انجام می گیرد.

خدمات طراحی فضای سبز

یکی از پراهمیت ترین خدمات باغبانی، طراحی فضای سبز و اجرای آن می باشد. معمولا یک گروه حرفه ای در زمینه انجام خدمات باغبانی این توانایی را دارد تا مشاوره هایی را قبل از طراحی و پیاده سازی  فضای سبز با فرد انجام دهد و مجموعه کارهایی را در رابطه با اجرای نمونه های مختلفی از باغ ها، طراحی و ساخت طرح های متنوعی از باغچه و همچنین کلیه عملیات نگهداری از فضای سبز را در اختیار مشتریان قرار بدهد. یکی از مهم ترین وظایف خدمات طراحی فضای سبز، محوطه سازی می باشد، یعنی می بایست متناسب با فضای در نظر گرفته شده نمونه های مختلفی از سیستم آبیاری اجرا شده و از چمن مصنوعی، سیستم نورپردازی و همچنین کاشت گیاهان تزینی با ترکیب رنگ های متناسب استفاده شود 

بازار کار شغل خدمات باغبانی چگونه است؟

 از آنجایی که درصد بالایی از احتیاجات غذایی افراد توسط پرورش گیاهان مختلف و همچنین درختان میوه تامین می شود و با توجه به تخصصی شدن رشته باغبانی، تعداد زیادی از افراد در زمینه های مختلف مانند پرورش محصولات باغی، تولید انواع سبزیجات و صیفی جات و همچنین تهیه گیاهان زینتی به صورت تخصصی در دانشکده های سراسر کشور در حال آموزش هستند. این روزها، توسعه دادن به کسب و کار باغبانی و پرورش محصولات باغبانی و کشاورزی و همچنین تولید گیاهان دارویی و زیتنی می تواند ارزی آوری خوبی را برای کشور داشته باشد و در پیشبرد اقتصاد ایران بسیار تاثیر گذار باشد، از این رو کسب و کار خدمات باغبانی و کشاورزی از آینده شغلی خوبی برخودار بوده و تنوع خدماتی بالایی دارد.

اگر شما نیز تخصص باغبانی دارید، یا تمایل دارید در این زمینه ها فعالیت کنید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

خدمات باغبانی باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

طراحی و اجرای فضای سبز کرج باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

اجرای فضای سبز کرج باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

سم پاش دوکاره باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

تولید پایه بتنی محمودبلالی باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

طراحی و اجرای باغ و ویلا محوطه سازی صفر تا صد مشهد باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

طراحی و اجرای بام سبز و فضای سبز باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

چمن مصنوعی و دیوار سبز باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

طراحی فضای سبز باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

کادوسان منظر، مجری پروژه های محوطه سازی باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

فروش چمن مصنوعی در کرمانشاه باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

باغبانی و درختکاری و سمپاشی در همه نقاط تهران باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

طراحی و اجرای فضای سبز و روف گاردن کرج باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

شرکت شکوفه دانش سبز / باغبانی و آبیاری اهواز باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

کاکتوس و گیاه باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان

بام سبز ، روف گاردن باغبانی و طراحی فضای سبز

آگهی رایگان
  ثبت کسب و کار
<