در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

برنامه ریز همایش و جشنواره

آیا می دانید یک مجری و برنامه ریز همایش و جشنواره چگونه می تواند نقش موثری را در اجرای یک مراسم مطلوب ایفاء کند؟ در واقع برگزاری یک ایونت موفق برای هر شرکت و یا هر سازمانی می تواند دستاوردهای مهمی را به ارمغان آورد، اهدافی که شاید جهت رسیدن به آنها در یک حالت معمولی باید فرصت بیشتری را برایش صرف کرد. اما در این میان شاید مشاوره و خدمات یک مجری و برنامه ریز همایش و جشنواره بتواند یک صرفه جویی بزرگ را در مسیر موفقیت های شما قرار دهد.

بهترین مجری برگزاری همایش و جشنواره

برگزاری تمام همایش ها، جشنواره ها، سمینارها و هر نوع گردهمایی دیگری تنها با حضور چند میهمان در یک سالن اتفاق نمی افتد. بلکه از هفته ها و حتی ماه ها  قبل باید تمام تدارکات لازم تهیه شود و برگزاری گردهمایی بدون هیچ کم و کاستی با پیشبرد یکسری اهداف بلند انجام شود. در این راستا می بایست خدمات مختلفی به حاضرین درون سالن و همچنین بینندگان مجازی همایش ارائه داده شود. پس لازم است تا مواردی مانند :

- تهیه میز و صندلی
- نورپردازی سالن
- پذیرایی از مهمانان
- خدمات فیلمبرداری و عکاسی
- گل آرایی و تزیینات
- تهیه سیستم های صوتی و تصویری

 و بسیاری موارد دیگر  انجام بگیرید که در این زمینه یک گروه تخصصی به عنوان مجری و برنامه ریز همایش و جشنواره می تواند این موارد را به همراه چندین خدمات دیگر ارائه دهد.

انتخاب مجری و برنامه ریز همایش و جشنواره

جهت برگزاری سمینار، همایش، جشنواره موفق و... در مناسبت های مختلف، لازم است تا یک گروه تخصصی، از قبل، خدمات مختلفی را به برگزار کنندگان چنین گردهمایی ها ارائه دهد. خدماتی از قبیل:

 • رزرو سالن  متناسب با تعداد مهمانان
 • انتخاب  یک مجری خانم یا آقا با مهارت سخنوری جذاب در مورد مباحث علمی، انگیزشی و همچنین ادبی  به صورت اختصاصی
 • دعوت از یک گروه موسیقی برای اجرای عمومی ترانه ها متناسب با موضوع همایش
 • حضور افرادی با شعبه بازی و تردستی های جدید برای شاد کردن فضای گردهمایی
 • دعوت از سلبریتی ها برای جذاب کردن جشنواره
 • تصویر برداری با کیفیت جهت پخش همایش و جشنواره در شبکه های تلویزیونی

که در این میان مجری و برنامه ریز همایش و جشنواره می تواند اجرای تمام این امور را به نحو احسن انجام دهد.

چگونه بهترین کنفرانس و سمینار را برگزار کنیم؟

امروزه با وجود برخی از موسسه های خدماتی در زمینه برگزاری جشنواره و همایش، هر فردی می تواند با تکیه بر تجربیات و همچنین سوابق موفق چنین مجریان و برنامه ریزانی برای انواع همایش و جشنواره، هر نوع کنفرانس، همایش، اجلاس، کنگره و همچنین سمپوزیوم، مراسم بزرگداشت و هر نمونه رویداد دیگری را در مناطق مختلف ایران در خصوص نهادهای دولتی و البته سازمان های غیر دولتی برگزار کند. از این رو، با بهره گیری از خدمات و پرسنل توانمند این گروه های تخصصی برگزار کننده بهترین رویداد باشد.

اجرای سمینار با بهترین برنامه ریز همایش و جشنواره ها

معمولا برای آماده سازی ایونت های مختلف و رویدادهایی مانند اجلاس، کنگره، مراسم های ضیافت و... قبل از اجرای مراسم و در حین برگزاری، لازم است تا انجام تمام امور از قبیل:

 • اهدای جوایز و تندیس ها
 • مسئله حفاظتی و مهمانداری
 • استقبال از مهمانان
 • گریم و همچنین چهره آرایی
 • ثبت رویداد در وب سایت های مرجع جهت اطلاع رسانی
 • تدارک لوح هایی برای تبریک و تقدیر

 و هر کار دیگری که مد نظر میزبان برنامه است، کنترل شود و مراسم تماما با نظم و آرامش برگزار گردد. پس برای اجرای چنین مراسم های بزرگی باید یک مجموعه موفق به عنوان مجری و برنامه ریز همایش و جشنواره حتما در برگزاری گردهمایی دخیل باشد.

اگر شما نیز در حوزه ارائه خدمات به عنوان مجری و برنامه ریز همایش، جشنواره، سمینار و... تخصص دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

انجام سفارشات خوشنویسی: صورت قباله، سند، چک، لوح تقدیر و... برنامه ریز همایش و جشنواره

آگهی رایگان
2 روز قبل

اجاره سالن همایش و نمایشگاه، اجرا و برگزاری نمایش برنامه ریز همایش و جشنواره

آگهی رایگان
1 هفته قبل

جذب مشاور و کارشناس فروش برگذاری همایش آنلاین برنامه ریز همایش و جشنواره

آگهی رایگان
7 ماه قبل

اجرای گروه هنری در مراسمات ملی، مذهبی، خصوصی برنامه ریز همایش و جشنواره

آگهی رایگان
11 ماه قبل
  ثبت کسب و کار