در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

دستیار مجازی و پاسخگویی مشتریان

حدود چند سالی است که در جهان، مراکزی به عنوان دفتر کار مجازی آغاز به کار کرده اند که مهم ترین خدمات آن ها، ارائه برخی امور مرتبط با دستیار مجازی یا همان منشی اینترنتی به متقاضیان است. امروزه با توجه به رشد سریع تکنولوژی عناوینی مانند شغل های مجازی خصوصا دستیار مجازی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است به طوری که میلیون ها نفر در چنین حوزه های تجاری گسترده ای فعالیت دارند و به ازای هر ساعت کاری مبلغ قابل توجهی را دریافت می کنند.

دستیار مجازی چیست؟

دستیار مجازی در حقیقت شخصی است که خدمات درخواست شده از طرف کارفرمای خود را به طریق مجازی به مشتریان شرکت ارائه می دهد. در حقیقت شرکت هایی که پول کافی برای استخدام منشی ندارند و یا به هر دلیلی قصد بیمه کردن منشی و یا تعیین  حقوق دائمی برای منشی را ندارند، برای استخدام دستیار مجازی اقدام می کنند. غالبا اکثر دستیاران مجازی خدماتی نظیر پذیرش مشتری، جوابگویی به تماس های تلفنی و یا دیگر امور مربوط به یک منشی حقیقی را انجام می دهند. این افراد در اغلب موارد تنها با کمی سابقه کاری بدون انجام داشتن هیچ مدرک تخصصی توانایی این را هم دارند تا خدماتی از قبیل:

-  مدیریت پایگاه های داده
- بازاریابی رسانه های اجتماعی
- پروسه اطلاع رسانی
- تهیه برنامه های محتوا
- خدمات فن آوری اطلاعات

و... را به درستی و طبق خواسته کارفرمای خود به تمام افراد ارائه می دهند.

ابزار لازم جهت شغل دستیار مجازی

برای ورود به حوزه کسب و کار دستیار مجازی، در ابتدا شغل دستیاری خود را به خوبی بشناسید که به کدام شاخه ها تعلق دارد مثل:

  • دستیار مجازی عمومی
  • دستیار مجازی بازاریابی اینترنتی
  • دستیار مجازی برنامه نویسی
  • دستیار مجازی طراحی
  • دستیار مجازی نوشتن
  • دستیار مجازی ویرایش صوتی
  • دستیار مجازی مالی

 پس از تصمیم به انجام شغل دستیار مجازی حتما باید یک سیستم رایانه ای مجهز به تکنولوژی روز به همراه اینترنت پر سرعتی را در اختیار داشته باشید. سپس برای انجام برخی خدمات به مشتریان به یک دستگاه فکس و همچنین یک پرینتر نیاز دارید. بهتر است یک خط تلفن ثابت را به انجام امور کارهای خود اختصاص دهید و همچنین برای دیدارهای حضوری و بالا بردن اعتماد خود در بین مراجعه کنندگان، دفتر کاری را به صورت شخصی برای خود فراهیم کنید.

میزان درآمد منشی مجازی چقدر است؟

 در ابتدای کار شغل منشی مجازی، نباید انتظار درآمد بالایی را داشته باشید؛ زیرا در روزهای اول کار باید ساعت ها فعالیت کنید تا بتوانید برای خود اعتبار و شهرت کسب کنید. اما در صورتی که مراجعه کنندگان افزایش پیدا کنند مسلما کسب و کار شما رونق می گیرد و درآمد قابل توجهی خواهید داشت. این روزها در برخی کشورهای جهان از قبیل آمریکا، کانادا و بسیاری کشورهای دیگر دستیاران مجازی به ازای هر یک ساعت کاری مبلغ خوبی را دریافت می کنند.

بازاریابی برای کسب و کار دستیاری مجازی

بازاریابی نقش موثری در موفقیت بسیاری از شغل ها خصوصا شغل های اینترنتی یا همان دورکاری دارد. برای دستیاران آنلاین نیز تبلیغات به روش های مختلف می تواند بسیار کارآمد باشد. اما بهترین روش جهت جذب مشتری، ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر نسبت به رقبای خود می باشد. البته فراموش نکنید که رسانه های اجتماعی به طرز معجزه آسایی می توانند به شما کمک کنند؛ زیرا سایت های خبری و همچنین وب سایت های مختلف و وبلاگ ها این توانایی را دارند تا شما را به طور جهانی معرفی کنند. پس سعی کنید تنها در یک حوزه کاری به طور اختصاصی فعالیت کنید و با تبلیغات گسترده حوزه تخصصی خود، خدمات بهتری را در اختیار مشتریان قرار دهید.

اگر شما نیز در حوزه کسب و کار دستیار مجازی و پاسخگویی به مشتریان تخصص دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

کارهای اداری و شخصی خود را به ما بسپارید دستیار مجازی و پاسخگویی مشتریان

آگهی رایگان
3 هفته قبل

خدمات اینترنتی غیر حضوری و حضوری دستیار مجازی و پاسخگویی مشتریان

آگهی رایگان
2 ماه قبل

کار در منزل با شرایط عالی دستیار مجازی و پاسخگویی مشتریان

آگهی رایگان
4 ماه قبل

استخدام ادمین کانال دستیار مجازی و پاسخگویی مشتریان

آگهی رایگان
5 ماه قبل

استارت آپ صاحبان مشاغل مانند اسنپ دستیار مجازی و پاسخگویی مشتریان

آگهی رایگان
5 ماه قبل

کار اینترنتی پاره وقت در منزل با گوشی موبایل ( با مجوز ) دستیار مجازی و پاسخگویی مشتریان

آگهی رایگان
7 ماه قبل

دستیار مجازی توکاتل دستیار مجازی و پاسخگویی مشتریان

آگهی رایگان
11 ماه قبل
  ثبت کسب و کار