در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
تبلیغات رایگان کسب و کار و ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* آگهی رایگان در بازار.*.*.*تبلیغات رایگان کسب و کار.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی بازار "bazaar"

خدمات مالی و اعتباری بازرگانی

خدمات مالی و اعتباری بازرگانی از جمله اموری است که معمولا برای سازمان هایی به کار می رود که فعالیت عمده آنها سرمایه گذاری، ارز آوری و مدیریت پول به کشور می باشد. از این رو کسب و کارهای ارائه دهنده خدمات مالی و اعتباری بازرگانی، می توانند به عنوان بزرگترین کسب و کار جهان که بیشترین سودآوری را به همراه دارد معرفی شوند و در این میان هر فردی این امکان را دارد تا در این بازار بزرگ، وارد شده و خدمات مالی و اعتباری بازرگانی را به متقضایان ارائه دهد.

خدمات مالی و اعتباری بازرگانی

از آنجایی که وارد شدن به فعالیت های بازرگانی، ترکیبی از مهارت های مختلف را در این حوزه می طلبد، بنابراین بعد از مدیریت بازرگانی اصلی ترین حوزه این کسب و کار تخصص در امور داد و ستد و همچنین خدمات مالی و اعتباری می باشند که باید در کنار هزینه های شرکت، سرمایه گذاری های مختلف و... بتوان خدمات عمده ای را در این بازار پرتلاطم به متقاضیان ارائه داد. پس در این میان مراکز متخصص مالی و اعتباری خدمات مختلفی نظیر خدمات حسابرسی و همچنین خدمات حسابداری مالیاتی را می توانند به شرکت های بازرگانی ارائه دهند، البته در این میان خدماتی مثل خدمات مالی و حسابداری و از همه مهمتر خدمات پرسنلی و اداری از جمله وظایف چنین مراکز متخصصی به شمار می آید.

انواع خدمات مالی و اعتباری بازرگانی

خوب است بدانید خدمات مالی و اعتباری بازرگانی همانند خدمات مالی و حسابداری بنگاه های اقتصادی دیگر چه صنعتی باشد و چه پیمانکاری، چه دائمی باشد چه موقت همگی روند عملیات و انجام امور مالی مانند تهیه صورت حساب مالی، ثبت اسناد به شکل سیستمی، تهیه صورت های مالی، تهیه ترازنامه،  تهیه گزارشات مالی به شکل میان دوره و... به صورت قاعده خاصی انجام می شود. که معمولا علاوه بر این موارد انجام امور مالی دیگری مانند کنترل و بررسی حساب ها، تهیه دفاتر قانونی، ثبت مدارک حسابداری به صورت مکانیزه، تهیه گزارشات مالی به شکل سالیانه و بسیاری خدمات دیگر به صورت درون سازمان و یا به شکل برون سازمان باید اجرا شود.

چگونه دفتر خدمات مالی بازرگانی تاسیس کنیم؟

در این راستا اگر قصد تاسیس شرکت خدمات مالی بازرگانی را دارید؛ شما می توانید با راه اندازی یک شرکت خدمات حسابرسی یک نوع کسب و کار سودآوری را برای خود رقم بزنید و با انجام وظایف مختلف برخی شرکت های ارائه دهنده مانند :
خدمات مالی و اعتباری بازرگانی 
خدمات مالی و اعتباری پیمانکاری 
و... این امکان به وجود آمده است تا کلیه حسابرسی به اسناد، مدارک، بررسی و تهیه صورت های مالی تعداد زیادی از شرکت های خصوصی و دولتی از جمله شرکت های بازرگانی به راحتی انجام بگیرد. اما توجه داشته باشید چون در شرکت های بازرگانی مستنداتی همانند:

- خرید و فروش
- وارادات و صادرات
- اهمیت نحوه ثبت
- اطلاعات کالاهای فروخته شده و خریداری شده
- گردش کالاهای صحیح
- ضرایب بالای مالیاتی
- ریسک های مالیاتی

و... وجود دارد؛ پس اجرای خدمات مالی و اعتباری بازرگانی از حساسیت بیشتری برخوردار است که در این میان مشاوره حسابرسی هم می تواند یکی از خدمات دفتر شما باشد. البته فراموش نکنید که در پرداخت های مالی حتما اسناد و مدارک لازم را ثبت و نگهداری کنید و یا در حسابرسی مالیاتی قطعا تمام اسناد را بررسی کنید تا سال ها در کار خود موفق باشید.

خدمات حسابداری بازرگانی

امروزه هر شرکتی که در حوزه سرمایه گذاری فعالیت دارد می تواند از خدماتی نظیر:

 • طراحی و مستقر کردن کدینگ حساب ها مطابق با نیاز مالی بازرگانی
 • طراحی و مستقر کردن نظام کد گذاری خصوصا در انبارها
 • شناسایی و ثبت کردن اتفاقات مالی در سیستم حسابداری شرکت
 • طراحی و ثبت نظام گزارش دادن اطلاعات و معاملات به مدیریت شرکت
 • طراحی یک نظام کنترل داخلی جهت جلوگیری از اشتباهات
 • بررسی حساب مالی شرکت جهت جلوگیری از سوء استفاده های مالی
 • ارائه دادن دستورالعمل های مالی
 • انجام خدمات حسابداری بازرگانی
 • تعیین بهای تمام شده
 • تعیین حاشیه سود
 • ارائه مشاوره های تامین اجتماعی

و بسیاری خدمات دیگر در پیشبرد موفقیت خود استفاده نماید.

اگر شما نیز در حوزه ارائه خدمات مالی و اعتباری بازرگانی فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

جذب سرمایه صادرات محصول شما به تمام کشورهای دنیا خدمات مالی و اعتباری بازرگانی

آگهی رایگان
3 هفته قبل

میزان سرمایه مورد نیاز همراه با درآمد طرح های توجیهی ۳۰۰۰tarh خدمات مالی و اعتباری بازرگانی

آگهی رایگان
1 ماه قبل

ترخیص کالا از گمرکات وگمرک بازرگان با سریع ترین روش(ثبت آماری . ثبت سفارش) خدمات مالی و اعتباری بازرگانی

آگهی رایگان
3 ماه قبل
  ثبت کسب و کار