در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

خدمات نورپردازی و آتش بازی

آتش بازی یا همان نور افشانی که در زبان لاتین به آن پیروتکنیک گفته می شود یکی از امور زیبا و پر هیجان، دیدنی و جذابی است که در بیشتر جشن ها مانند چهارشنبه سوری، انواع مراسم ها مثل جشنواره، عروسی، تولد، همایش و همچنین اعیاد مختلف از آن استفاده می شود. به طوری که اجرای نمونه های مختلفی از آتش بازی در صحنه می تواند خاطره ای لذت بخش را در ذهن ها به یادگار بگذارد.

جدیدترین آتش بازی

امروزه در بسیاری از مناطق، مراسم آتش به جزئی مهم و زیبا در مراسم های مختلف مبدل شده است. به طوری که تولید کنندگان وسایل آتش بازی سعی می کنند با تولید شکل های ابتکاری و جدید و همچنین ترکیب رنگ ها با یکدیگر جلوه های فوق العاده ای را در صنعت نور افشانی و فروش وسایل آتش بازی عمده به فعالان در این حوزه خلق کنند. به همین منظور هر ساله لوازمات جدیدی به خرید وسایل آتش بازی افزوده می شود. البته خوب است بدانید ساده ترین وسایل آتش بازی زمینی همان فشفشه ها و آبشارهای زمینی هستند. اما این روزها افراد از اجرای آتش بازی هوایی یا همان منورها لذت بیشتری می برند. در همین راستا یک گروه تخصصی به عنوان مجری خدمات آتش بازی مانند آتش بازی جشن تولد و بسیاری مراسم های دیگر می تواند با مدیریت این گونه نور افشانی ها در کنار استفاده از دستگاه بخار و یا دستگاه مه خشک برای خود یک کسب و کار پر رونقی را استارت بزند.

آتش بازی حرفه ای

اخیرا در کشور برگزاری مراسم آتش بازی به سبک های جدید، با استقبال خوبی همراه شده است به طوری که افراد زیادی با توجه به قیمت آتش بازی عروسی و بودجه مالی شان برای جشن های کوچک و یا حتی مراسم های مختصر هم نمونه ای از آتش بازی زیبا را مورد استفاده قرار می دهند. اگر بخواهیم دسته های دیگری از نور افشانی آسمانی و زمینی را معرفی کنیم عبارتند از:

- آتش بازی جشن عروسی
- آتش بازی برای عروس و داماد هنگام رقص و در زمان ورود
- آتش بازی سرد و گرم
- آتش بازی تولد
- آتش بازی کیک

خدمات نورپردازی مجالس

یکی از فاکتورهای مهمی که می تواند کیفیت اجرای هر مجلسی را بالا ببرد، چگونگی طراحی و اجرای نورپردازی در جشن ها و مراسم های مختلف است. در واقع استفاده درست از ترکیبات و تجهیزات نورپردازی فضای باز و یا در هر فضای بسته ای می تواند جلوه هر محیطی را چند برابر کند، به طوری که با ارائه دادن برخی خدمات نورپردازی مانند:

  • نورپردازی عروسی
  • نورپردازی غرفه نمایشگاهی
  • نورپردازی انواع جشن و مراسم
  • نورپردازی جشن تولد
  • نورپردازی باغ عروسی
  • نورپردازی باغ ویلا
  • نورپردازی تالار عروسی

و نورپردازی در هر سالن، همایش، جشنواره و هر مراسم دیگری می توان به منظور کسب درآمد بالاتر نظر میهمانان و طیف وسیعی از مشتریان را به سمت خود جلب نمود.

زیباترین نورپردازی مراسم

نورپردازی مراسم با توجه به لوازمات مورد استفاده و همچنین بودجه و محیط در نظر گرفته شده می تواند چیزی متفاوت تر از نورپردازی در منازل انجام بگیرد. مثلا یک گروه تخصصی نورپردازی با در اختیار داشتن وسایل نورپردازی و به کار گیری مووینگ بیم 230 و یا اینکه مووینگ بیم 350 این توانایی را دارد تا با ترکیباتی از لیزر، مه، دود، رقص نور و برق های فلاشرها یک زیبایی های منحصر بفردی را در محیط به وجود آورند.

اگر شما نیز در حوزه ارائه خدمات آتش بازی و نورپردازی مجالس تخصص دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

مداح در اهواز خواننده مراسمات خدمات نورپردازی و آتش بازی

آگهی رایگان
1 ماه قبل

گروه موزیک(موزیک آرین) خدمات نورپردازی و آتش بازی

آگهی رایگان
1 ماه قبل

بند موزیک بانوان (دیجی خانم) خدمات نورپردازی و آتش بازی

آگهی رایگان
4 ماه قبل

Dj و موزیک زنده خدمات نورپردازی و آتش بازی

آگهی رایگان
11 ماه قبل
  ثبت کسب و کار