در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
"دایرکتوری ilikebazaar" فرایند توسعه تجارت آنلاین را بسیار ساده کرده. میلیون‌ها مشتری در سراسر جهان به کسب ‌و کارهای لیست شده در این "بازار بزرگ"، دسترسی پیدا می‌کنند. _*_ گروه دیجیتال مارکتینگ ilikebazaar با توجه به سطح عضویت کاربران پکیج‌های مختلف تبلیغاتی دیجیتال را برای مشاغل فعال می سازد تا در دنیای اینترنت بهتر دیده شوند. _*_ کمپین تبلیغاتی همگام با درج آگهی در دایرکتوری مشاغل ایرانیان موجب شتاب فروش میشود.

دایرکتوری کسب و کار ایرانیان

دیگر کسب و کارها

کسب و کار در دیدگاه های متفاوتی می تواند معانی مختلف داشته باشد، اما در بیشتر واژه نامه ها این لغت به معنی داد و ستد و تجارت بیان شده و به معنی فعالیت و تجارتی است که از آن پول به دست می آید. پس به طور کلی به مشغولیتی که فرد با هدف کسب درآمد به تولید، ارائه دادن خدمات و همچنین خرید کالا و...بپردازد کسب و کار گفته می شود. راه اندازی کسب و کار باید ویژگی هایی داشته باشد که این ویژگی ها عبارتند از:

  • فروش کالا و ارائه دادن خدمات جهت کسب ارزش
  • معاملات کالاها
  • تکرار کردن معامله ها
  • انگیزه سود، مهمترین محرک کسب و کار ثروتمندان
  • پذیرفتن ریسک همراه با فعالیت های مداوم

آیا می دانید امروزه چند نوع کسب و کار در بازار وجود دارد؟

بهتر است بدانید تنها هدف انواع کسب و کار، کسب سود نیست بلکه یک کارآفرین موفق می بایست علاوه بر اهداف اقتصادی در زمینه فعالیت خود، اهداف اجتماعی نیز داشته باشد. امروزه کسب و کار موفق در نمونه های مختلفی تعریف شده است که از انواع آنها می توان به

_ کسب و کار خانگی

_ کسب و کار اینترنتی

_ کسب و کار روستایی

_ کسب و کار خانوادگی

_ کسب و کار کوچک

_ کسب و کار خدماتی

_ کسب و کار تجاری

_ کسب و کار تولیدی و... اشاره داشت.

آیا می دانید پردرآمدترین مشاغل در ایران کدامند؟

اگر در گام های اولیه یک استارت آپ هستید و در انتخاب کسب و کارتان دچار سردرگمی شده اید و تمایل دارید تا در آینده از سودآوری چشم گیری بهره ببرید، بهتر است با چندین پردرآمدترین کسب و کارها نیز آشنا شوید که مهمترین آنها عبارتند از:

 _ توریسم درمانی

_ صنعت گردشگری

_ راهنمای تور

_ وکالت

_ورود به بازارهای ارز و  بورس

_ کشاورزی و همچنین دامپروری به شیوه های نوین

_ برنامه نویسی وب

_ راه اندازی اپلیکشین های گوشی موبایل

_ مشاغل اینترنتی

_تدریس آنلاین

_ توزیع مواد غذایی

_ جراح زیبایی و....

چگونه یک کار آفرین موفق باشیم؟

به طوری کلی کار آفرینی را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد:

1_ کار آفرینان اجتماعی

2_کار آفرینان سریالی

3_ کار آفرینان سبک زندگی

که در اجرای تمامی آنها باید یک کار آفرین موفق با روشن فکری کار را استارت زده و برای انجام تمامی کارها با انگیزه پیش رود، از طرفی باید ریسک پذیر باشد و در طی جریان دائمی فعالیت خود، خلاقیت هایی را به کار ببندد.  در واقع کسی که قصد توسعه دادن به کسب و کار خود را دارد باید در فرصت سازی، مهارت داشته باشد و با اعتماد به نفس و همچنین نظم و برنامه ریزی کارها را به جلو هدایت کند. در حقیقت برای اینکه بتوانید جزو کار آفرینان موفق قرار بگیرید می بایست برای پایداری کسب و کار خود هر نوع مخاطره احتمالی که غیر قابل پیش بینی هستند را بپذیرید و به عنوان یک فروشنده ماهر و تمام عیار عمل کنید، برای رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاشی دریغ نکنید و بتوانید با تدابیر هوشمندانه رهبری یک پرسنل هوشمند را بر عهده بگیرید. کارآفرینان برای موفقیت های هر چه بیشتر باید این هنر را داشته باشند تا در زمان های مناسب بهترین تصمیم گیری را انجام دهند و مشکلات را در اسرع وقت شناسایی کنند و نسبت به حل مشکل اقدامات لازم را انجام دهند.

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

  ثبت کسب و کار
<