در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
تبلیغات رایگان کسب و کار و ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* آگهی رایگان در بازار.*.*.*تبلیغات رایگان کسب و کار.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی بازار "bazaar"

مدرس آموزش زبان

امروزه با گسترش فناوری و ارتباطی که در بین مردم ایجاد شده؛ بسیاری از برنامه های مورد نیاز بر پایه زبان انگلیسی نگاشته می شوند. از طرفی دیگر برخی شرکت های داخلی زمینه تجارت خود را به خارج از مرزها گسترش داده اند. پس این روزها مدرس آموزش زبان می تواند کار پررونقی داشته باشد؛ زیرا بیشتر مردم به دلیل مهاجرت و یا به دلایلی که ذکر شد تمایل دارند آموزش خصوصی زبان های خارجی به ویژه زبان انگلیسی را جزو ضروریات زندگی خود قرار بدهند.

تدریس خصوصی زبان

این روزها جمع زیادی از افراد تمایل دارند تا با داشتن مدرک آیلتس و یا مدرک تافل بدون گذراندن دوره های دانشگاهی، معلم زبان شوند و برای خود یک کسب و کار را شروع کنند. گفتنی است که به غیر از زبان انگلیسی امروزه افراد بسیاری متقاضی آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسوی، آموزش زبان ایتالیایی، آموزش زبان چینی، آموزش زبان روسی و... نیز هستند. اما مهم اینجاست که برای استاد زبان انگلیسی شدن حتما باید مدرک TTC را به دست آورد. پس شرکت در آزمون های دوره ای و گرفتن نمره قبولی تنها چاره کار می باشد.

چگونه مدرس آموزش زبان شویم؟

 برای اینکه بتوانید به عنوان یک مدرس آموزش زبان، خدماتی آموزشی را در یک مرکز در اختیار دانش آموختگان قرار دهید می بایست حداقل سطح Upper Intermediate را بلد باشید و پایه های اولیه آموزش زبان کودکان و همچنین آموزش زبان نوجوانان را به خوبی در برگیرید. متاسفانه برخی از مدرسان زبان به عنوان معلم خصوصی زبان های خارجی، توانایی تلفظ صحیح کلمات و بیان گرامرها را ندارند. بنابراین متقاضیان با پایه ی ضعیفی زبان را یاد می گیرند و در مکالمات خود به وفور اشتباه می کنند. پس در انتخاب شغل مدرس آموزش زبان برای تدریس خصوصی زبان و یا برای یادگیری زبان می بایست خدمات یک مدرس زبان را بشناسید.

مدرس زبان باید چه کارهایی انجام دهد؟

اگر چه یک معلم خصوصی زبان باید تسلط کاملی به تمام قواعد گرامری، دستوری، نگارشی، آواشناسی و همچنین فرهنگ شناسی یک زبان خارجی داشته باشد. اما برخی مدرسان زبان های خارجی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و تنها در شاخه ای از آموزش زبان، کار تدریس را انجام می دهند مانند:

  • مدرس اسپیکینگ
  • مدرس گرامر
  • آموزش تکنیک آیلتس
  • مدرس مکالمه SPEAKOUT
  • مدرس آزمون آیلتس IELTS  
  • مدرس PET
  • مدرس دوره های تافل TOFEL
  • مدرس مهارت گفتاری Speaking
  • مدرس مهارت نوشتاری Writing

و...البته لازم است تا در تمام این زمینه ها یک مدرس آموزش زبان :

1. وقت شناس باشد.
2.  به اصول روانشناسی تدریس آگاهی داشته باشد.
3. نیازهای هر یک از زبان آموزان را بشناسد.
4. از منابع آموزشی زیادی استفاده کند.
5. با فناوری جلو برود و کار خود را به نحو احسن و به صورت آنلاین انجام دهد.
6. شهریه کلاس زبان را منصفانه در نظر بگیرد.
7. مهم تر اینکه حتما یک مدرس باید با مطالعات قبلی سر کلاس درس حاضر شود.

مدرس زبان آنلاین

با ظهور اینترنت در بسیاری از صنایع به ویژه در صنعت آموزش دیده می شود که بسیاری از مدرسان زبان در کالج ها و مراکز معتبر آموزش زبان با برگزاری کلاس آنلاین زبان، کسب و کار خود را به عنوان یک فریلنسر ایجاد نموده و تحت عنوان مدرس زبان خارجی در منزل کسب دآمد می کنند. ابدای چنین روش آموزشی برای مدرس زبان دورکار مزایای بسیاری دارد از قبیل:

- فراگیر بودن کلاس ها
- عدم صرف هزینه های زیاد برای رفت و آمد
- دسترسی آسان و برگزاری کلاس در هر موقعیتی
- تمایل شرکت در کلاس های زبان برای هر گروه سنی از دانش آموختگان
- عدم محدودیت به زمان و مکان خاص
- افزایش تعداد دانش آموختگان در دنیای مجازی
- کسب درآمد بیشتر
- عدم نیاز به اجاره مکان آموزشگاه و یا عقد قرارداد با آموزشگاه های زبان و بسیاری مزایای دیگر.

اگر شما نیز می خواهید به عنوان مدرس زبان های خارجی به صورت دورکاری و فریلنسرینگ فعالیت داشته باشید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

تدریس آنلاین انگلیسی مدرس آموزش زبان

آگهی رایگان
4 روز قبل

تدریس زبان انگلیسی مدرس آموزش زبان

آگهی رایگان
1 ماه قبل

مکالمه انگلیسی با لهجه آمریکایی (بدون کتاب!!) مدرس آموزش زبان

آگهی رایگان
3 ماه قبل
  ثبت کسب و کار