در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بهترین تامین کنندگان و تولید کنندگان کالا و بهترین مشاغل خدماتی در دایرکتوری محصولات و مشاغل ilikebazaar.*.*.* بازار یابی خارجی ویژه صادر کنندگان.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

خرید و فروش در Bazaar

خدمات بازرگانی

یکی از مهم ترین کارهای لازم در تجارت های بین المللی، ترخیص کالا از گمرک های مرزی است که در این میان شرکت های خدمات بازرگانی این کار تخصصی را بدون اتلاف وقت و بدون هدر رفت سرمایه گذاری تجار با توجه به شناخت قوانین مالیاتی و اظهارنامه های گمرکی انجام می دهند. بنابراین هر شخصی می تواند با انجام مراحل قانونی و کسب مجوزات رسمی به عنوان یک شرکت بازرگانی، خدمات فراوانی را اعم از: صادرات اقلام مختلف و واردات کالا به داخل کشور، حمل و نقل های هوایی، دریایی و زمینی، خرید از دیگر کشورهای جهان و بسیاری خدمات بازرگانی دیگر را به مشتریان زیادی ارائه دهد و شغل پردرآمدی را برای خود رقم بزند.

اهمیت شرکت های خدمات بازرگانی

با توجه به این مسئله که صادرات و واردات اقلام مختلف جزو مهمترین امور کاری تجارت های بین المللی به شمار می آید، بنابراین تعدادی از شرکت ها به عنوان شرکت های بازرگانی با داشتن دانش و تخصص لازم این توانایی را دارند تا با مذاکرات قوی به صورت حضوری و یا از طریق تماس های تلفتی و یا ایمیل و همچنین با داشتن نمایندگی هایی فعال در برخی کشورهای جهان به راحتی در تجارت های بین المللی در مورد موضوعاتی از قبیل: 

 • قیمت کالا
 • خرید و فروش کالا و تخفیف های لازم
 • کمیت کالا و مرغوبیت آن
 • نوع حمل و انتقالات بین المللی
 • بیمه کالا برای معاملات بین المللی
 • زمان تحویل کالا
 • بارگیری کالا به همراه تخلیه کالا
 • نگهداری و انبار کردن کالا در هر کشوری از جهان

و بسیاری موضوعات دیگر یک تجار صادر کننده و یا وارد کننده را تا رسیدن به سود قابل توجهی همراهی کنند.

خدمات بازرگانی شامل چه مواردی می شود؟

معمولا برای ورود هر کالایی به داخل کشور می بایست بازرگانان از  وزرات صنعت و معدن، سازمان استاندارد، وزارت بهداشت و بسیاری سازمان و ادارات دیگر مجوزات رسمی را دریافت نمایند که در این میان یک شرکت خدمات بازرگانی با داشتن کارشناسان با تجربه می تواند از وزارت های ذی ربط تاییدیه را دریافت کرده و در اسرع وقت کالای وارداتی و یا صادراتی را از گمرک ترخیص کند. البته این شرکت های بازرگانی خدمات دیگری نظیر:

- خدمات بانکی
- حواله های ارزی
- حواله های بانکی
- تخصیص ارز دولتی
- انتقال ارز به هر نوع بانکی در کشورهای جهان
- گشایش اعتبارات اسنادی یا همان LC
- پرداخت های بین المللی
- بیمه کالا

و هر نوع امور دیگری را در رابطه با تجارت های خارجی انجام می دهند.

خدمات بازرسی شرکت بازرگانی چگونه است؟

هنگامی که کالایی در کشور مبداء تولید، بسته بندی و بارگیری می شود معمولا از طرف کشور وارد کننده هیچ نظارتی بر روی این ارسال کالا وجود نخواهد داشت. بنابراین شرکت های بازرگانی رسیدگی به این امور کارها را جزو خدمات بازرگانی خود قرار داده اند و در هنگام واردات کالا به داخل کشور سرکشی ها و بررسی های لازم را مانند:

 • بازرسی پیشینه فروشنده
 • بازرسی کالا هنگان تولید
 • بازرسی نرخ و قیمت
 • بازرسی استاندارد اجباری
 • طریقه حمل و نقل به صورت دریایی، ریلی و همچنین حمل و نقل هوایی و دریایی
 • خدمات فورواردی

و بسیاری بازرسی دیگر را در کشور صادر کننده انجام می دهند.

بازار کار یک شرکت بازرگانی

 هر فردی با توجه به داشتن شرایط و ضوابط لازم می تواند با ثبت شرکت بازرگانی و اخذ کارت بازرگانی در این زمینه فعالیت داشته باشد. در حقیقت فعالان در این نوع کسب و کار هیچ گونه کالایی را برای معامله ندارند اما با خرید و فروش کالا در طیف گسترده ای از کشورهای جهان در ارتباط هستند و می توانند تنها با پشتیبانی از تاجران به سود کلانی دست یابند.

اگر شما نیز در زمینه ارائه خدمات بازرگانی تخصص و فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

  ثبت کسب و کار
<