در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در

خدمات بیمه

خدمات بیمه از جمله خدمات پرطرفداری است که امروزه بخش های مختلف زندگی بشر را پوشش می دهد و از این طریق بیمه گذار را در برابر زیان های احتمالی پیش آمده مصون می دارد. در واقع با عقد قرارداد میان بیمه گر و بیمه گذار، بیمه گذار به عنوان یک فرد حقوقی در مقابل حق بیمه ای که بیمه گذار پرداخت می کند متعهد می شود تا خسارات احتمالی وارد شده بر جان و مال بیمه گذار را جبران نماید.

گسترش صنعت بیمه در زندگی بشر

قرن هفدهم را می توانیم آغازگر ورود خدمات بیمه و صنعت بیمه در زندگی بشر بدانیم که در واقع پایه و اساس این ایده از سوی بازرگارنان دریایی و برای حمل و نقل های دریایی صورت گرفت. نخستین شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه در آن زمان یکی شرکت انگلیسی به نام لویدز بود که هم اکنون نیز یکی از بزگترین شرکت ها در صنعت بیمه بشمار می رود.

خدمات بیمه در ایران

ارائه خدمات بیمه ای در ایران از سال 1289 توسط شرکت های خارجی روسی و انگلیسی صورت می گرفت تا اینکه در سال 1314 بیمه ایران به عنوان اولین شرکت بیمه در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. از سال 1329 تا کنون نیز شرکت های دولتی و خصوصی بیمه ای متعددی یکی پس از دیگری روی کار آمده و خدمات مختلفی را به بیمه گذارها ارائه دادند.

معرفی انواع بیمه

به طور کلی انواع خدمات بیمه در ایران را می توان در دو گروه اصلی بیمه های اجتماعی و بیمه های بازرگانی قرار داد. در این میان بیمه های اجتماعی در زمره بیمه های اجباری قرار دارند و بخش قابل توجهی از حق بیمه را کارفرما پرداخت می کند که این حق نیز به صورت درصدی و با توجه به میزان حقوق فرد بیمه شده تعیین می شود. در ایران سازمان تامین اجتماعی بزرگترین نهاد برای ارائه خدمات بیمه اجتماعی می باشد.

و اما بیمه بازرگانی خود به بخش های متعددی تقسیم می شود که در این میان خدمات بیمه ای از قبیل :

 • بیمه آتش سوزی
  بیمه حمل و نقل
  بیمه مسافرتی (سفر)
  بیمه عمر
  بیمه حوادث
  بیمه شخص ثالث
  بیمه درمان و بیمه درمان تکمیلی (انفرادی، گروهی، خانواده، مسافران خارج از کشور و...)
  بیمه کشتی
  بیمه هواپیما
  بیمه مهندسی
  بیمه پول و سرمایه
  بیمه مسئولیت
  بیمه اعتباری

به عنوان زیرشاخه های خدمات بیمه بازرگانی قرار می گیرند و توسط شرکت های بیمه ای مختلفی ارائه می شوند.

چگونه نمایندگی بیمه بگیریم؟

امروزه شرکت های خصوصی بیمه با اعطای نمایندگی بیمه اقدام به فروش و عرضه خدمات خود در سراسر کشور می کنند. در این راستا هر شرکتی شرایط خاص خود را برای اخذ نمایندگی بیمه دارد و افراد واجد شرایط می توانند به عنوان نماینده شرکت بیمه مورد نظر خدمات خود را ارائه داده و در قبال افرادی که بیمه می شوند پورسانت دریافت کنند. نمایندگی های شرکت بیمه تنها امکان فروش خدمات شرکتی را دارند که به عنوان نماینده آن فعالیت می کنند و این در حالی است که کارگزار بیمه می تواند خدمات بیمه هر شرکتی را که از آن ها کد کارگزاری دریافت کرده است تبلیغ کرده و بفروشد. کارگزار بیمه در قبال فروش خدمات بیمه حق السهم خود را دریافت می کند.

بازار کار ارائه خدمات بیمه

همانطور که پیش تر گفته شد امروزه شرکت های خصوصی و دولتی بسیاری انواع خدمات بیمه را ارائه می دهند از طرفی با آگاه سازی افراد در این زمینه، افراد بیشتری نیز خواهان خدمات بیمه برای جان و مال خود هستند و این امر با تبلیغات و بازاریابی بیشتر، می تواند با استقبال بیشتری نیز روبرو شود. در این راستا راه اندازی شرکت بیمه ای و یا اخذ نمایندگی از این شرکت ها می تواند کسب و کار خوب و پر رونقی در بازار کار این روزها باشد. البته در این میان تبلیغات و بازاریابی برای برندسازی و موفقیت در میان رقیبان بی تاثیر نبوده و نباید درج آگهی در وبسایت های معتبر و بازاریابی آنلاین را نادیده گرفت.

اگر شما نیز در زمینه ارائه خدمات بیمه تخصص و فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

بیمه البرز نمایندگی معین شیراز خدمات بیمه

آگهی رایگان

بیمه زندگی باران کرج خدمات بیمه

آگهی رایگان

اعطای کد نمایندگی بیمه خدمات بیمه

آگهی رایگان

بیمه دانا نمایندگی خلقتی ۱۰۸۰۹ خدمات بیمه

آگهی رایگان

نمایندگی بیمه ایران بوشهر خدمات بیمه

آگهی رایگان

مشاور بیمه نارمک خدمات بیمه

آگهی رایگان

جذب نیرو به صورت رسمی خدمات بیمه

آگهی رایگان

آرکا بیمه | بیمه زندگی خدمات بیمه

آگهی رایگان

تخفیفات بیمه در اتیه سازان خدمات بیمه

آگهی رایگان
  ثبت کسب و کار
<