در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

اخذ گواهی بین المللی

امروزه هر شخصی که دارای گواهینامه ملی کشور خود باشد می تواند با اخذ گواهی بین الملل از مرکز اصلی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، اداره پست و یا از طریق نمایندگی های مجاز جهانگردی و اتومبیلرانی با خودروی شخصی خود از کشور خارج شود. اما جالب است بدانید با توجه به متقاضیان زیادی که به دنبال اخذ گواهی بین الملل هستند این روزها هر شخصی زیر نظر کانون اصلی جهانگردی و اتومبیلرانی در کشور خود می تواند با دریافت نمایندگی های جهانگردی و اتومبیلرانی، کسب و کار پررونقی را برای خود رقم بزنند و ضمن داشتن آگاهی کامل در مورد جهانگردی و تردد هر نوع وسیله موتور دار، خدمات مختلفی را به مسافران، شرکت های باربری، شرکت های مسافربری و بسیاری ماشین های ترانزیت دیگر که قصد خروج ازکشور را دارند ارائه دهد.

 نحوه اخذ گواهی بین الملل

گواهینامه بین الملل که به اختصار با علامت IDP نشان داده می شود در حقیقت یک سندی رسمی است که هر شخصی با داشتن این گواهی می تواند در 196کشور جهان به وسیله خودروی شخصی و یا موتور سیکلت تردد داشته باشد. این مدرک به صورت یک دفترچه و یا یک کارت و شاید هم ترکیبی از هر دوی این سندها به مدت یک تا سه سال صادر می گردد. گفتنی است که پس از اخذ گواهی بین الملل باید برگه گواهینامه به چندین زبان بین المللی جهان مانند:

  • انگلیسی
  • فرانسوی
  • اسپانیایی
  • چینی
  • آلمانی
  • روسی و عربی ترجمه شود.

چگونه گواهینامه بین المللی بگیریم؟

 اگر به دنبال اخذ گواهی بین الملل هستید باید ابتدا گواهینامه ملی شما دارای یک سال و سه ماه اعتبار باشد. سپس با مراجعه به یکی از نمایندگی های مجاز و تکمیل فرم ثبت نام و ارائه دادن مدارک لازم به صورت آنلاین و یا حضوری نسبت به اخذ گواهی بین الملل در مدت اعتبار مختلف اقدام نمایید. البته توجه داشته باشید که چنین گواهینامه هایی قابل تمدید نیستند و دارندگان پس از پایان اعتبار باید دوباره مراحل ثبت نام را انجام دهند.

راه اندازی نمایندگی اخذ گواهی بین الملل

از آنجایی که مرکز کانون اصلی جهانگردی و اتومبیلرانی جهت صدور گواهینامه بین المللی یک سازمان غیر دولتی می باشد، بنابراین امروزه هر شخصی می تواند با کسب مجوزات لازم اقدام به راه اندازی نمایندگی جهانگردی و اتومبیلرانی در هر شهری نماید و به متقاضیان علاوه بر اخذ گواهی بین الملل خدمات ویژه ای را ارائه دهد. پس چنین مراکزی که این روزها با مراجعه کنندگان زیادی مواجه هستند می توانند با خدمات حضوری و یا از طریق راه اندازی سامانه های آنلاین کسب و کار پردرآمدی را برای خود رقم بزنند. البته به خاطر داشته باشید که این مراکز تنها اجازه صدور گواهینامه بین المللی به مدت یک سال را دارند.

خدمات نمایندگی جهانگردی و اتومبیلرانی

خوب است بدانید برای گذر از مرزهای کشور تنها داشتن گواهینامه بین المللی کافی نیست بلکه باید پلاک ماشین از نوع ترانزیت باشد. پس یک نمایندگی جهانگردی و اتومبیل رانی باید توانایی ارائه دادن خدمات دیگری نظیر:

 - ترجمه گواهینامه موتور با اعتبار یک ساله یا سه ساله
- ترجمه گواهینامه خودرو با اعتبار یک ساله یا سه ساله
- دفترچه مالکیت
- پلاک ترانزیت خودرو و موتور
- کارنه دو پاساژ به صورت 5 برگی، 10 برگی، 15 برگی و 25 برگی
- کارت عضویت
- تغییر دادن نام برای کارنه دو پاساژ
- تمدید کارنه دو پاساژ
- گواهی حضور
- صدور قبض المثنی
- انتقال پلاک یا همان تغییر دادن تریلر
- ودیعه کارنه برای خودروهای شخصی
- ودیعه کارنه برای خودروهای سنگین جاده ای
- ودیعه برای شرکت های جابه جایی بدون کارنه و با کارنه
- ودیعه شرکت های مسافربری
- ودیعه شرکت های خصوصی
- تمدید کارنه های اخذ شده از طرف کلوپ ها
- تایید مدارک اخذ گواهی بین الملل

و... را به مسافران خارج از کشور داشته باشد.

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

  ثبت کسب و کار