در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در

وکیل و مشاور مهاجرت

این روزها افراد بسیاری به دنبال مهاجرت و سفر به کشورهای خارجی هستند. اما به علت نداشتن آگاهی به قوانین مهاجرت مجبور بوده کار خود را به وکیل و مشاور مهاجرت بسپارند تا از اتلاف وقت و پول خود جلوگیری کنند. در این میان شهروندان ایرانی و افغانی از جمله کسانی هستند که بیشترین تقاضای مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند، پس یک وکیل و مشاور مهاجرت می تواند با آگاهی داشتن از  قوانین مهاجرت و اجرای کارهای لازم جهت مهاجرتی بی دردسر، کسب و کار پرسودی را در کشور ایران و یا افغانستان و یا سایر کشورهای جهان برای خود رقم بزند.

چگونه به کشورهای خارجی مهاجرت کنیم؟

اگر تصمیم دارید تا یک مهاجرت قانونی و بدون مشکلی را داشته باشید لازم است تا با افرادی که در این زمینه تبحر کافی دارند مشاوره هایی داشته باشید و وی را به عنوان وکیل مهاجرت خود انتخاب کنید؛ زیرا انجام امور مهمی مانند:

  • تحصیل در خارج
  • زندگی در خارج
  • سرمایه گذاری و اشتغال در خارج

و انجام بسیاری فعالیت های دیگر در کشورهایی که هیچ شناختی در مورد قوانین آن ندارید کاری پر دغدغه خواهد بود. پس بدون شک وجود یک وکیل و مشاور مهاجرت می تواند شما را در انجام امور اقامت و یا حتی گرفتن تابعیت، خرید ملک، سرمایه گذاری و هر گونه مهاجرتی پشتیبانی کرده و به مقصد برساند.

چگونه وکیل و مشاور مهاجرت شویم؟

 بیشتر افراد تصور می کنند که وکیل دادگستری و یا هر فرد حقوقی دیگری می تواند در امور مهاجرت و قوانین مربوط به اقامت و ویزا دخالت کرده و کسب و کار پررونقی را برای خود آغاز کنند. در صورتی که هر فردی اعم از :

- وکلای دادگستری
- آژانس های مسافرتی
- مراکز کاریابی بین المللی
- موسسات حقوقی
- موسسه های اعزام دانشجو
- شرکت های مهاجرتی

و بسیاری مشاغل دیگر نمی توانند به عنوان وکیل و مشاور مهاجرت، فعالیت قانونی داشته باشند مگر اینکه از اداره شورای قانون گذاری مهاجرت دارای مدرک و مجوزات لازم باشند و از طرف درالترجمه های رسمی و مراکز مهم دیگری مانند سفارتخانه ها و... شماره پروانه ای به وکیل و مشاور مهاجرت اختصاص داده شود. در غیر اینصورت هیچ حقی در کار وکالت و ارائه دادن مشاوره به مهاجران نخواهند داشت.

ویژگی های یک وکیل و یا مشاور مهاجرت

اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت و یا مشاور مهاجرت هستید بهتر است تنها به وکلایی اعتماد کنید که دارای ویژگی هایی از قبیل ذیل هستند :

  • وکیل مهاجرت باید دارای شماره پروانه، لایسنس و دیگر اجازنامه های معتبر باشد.
  • بر کلیه قانون های کشورها و از همه مهمتر قوانین سفارتخانه ها آگاهی داشته باشند.
  • قبل از بستن قرارداد با هر موکلی ابتدا مبلغ حق الوکاله خود را به موکل اطلاع دهد.
  • لازم است تا با وکیل و مشاور مهاجرت در برخی کشورهای جهان ارتباط مستقیم داشته باشد و تجربه کار آنها را در مورد موکل خود اجرا نماید.

راه اندازی موسسه حقوقی مهاجرتی

چنانچه قصد دارید تا با شغل وکیل و مشاور مهاجرت یک کسب و کار پررونق را ایجاد کنید بهتر است بدانید که در کشور ایران شخصی به عنوان وکیل مهاجرت اجازه فعالیت ندارد. بلکه تنها وکلای  پایه یک دادگستری این اجازه را دارند تا با داشتن تخصص کافی در حوزه حقوق بین الملل به عنوان مشاوره حقوقی مهاجرتی به شهروندان ایرانی خدمات امور مهاجرتی را ارائه دهد. البته توجه داشته باشید که مراکزی مانند :

 - آژانس های گردشگری
- دفاتر هواپیمایی

و هر نوع موسسه مسافرتی دیگری بدون وجود یک مشاور حقوقی مهاجرت اجازه قبول وکالت های مهاجرتی و همچنین ارائه دادن خدمات مشاوره حقوقی را ندارد.

اگر شما نیز وکیل و مشاور مهاجرتی هستید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

اقامت ارزانتر کانادا وکیل و مشاور مهاجرت

آگهی رایگان

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت ۲۰۲۲ وکیل و مشاور مهاجرت

آگهی رایگان

مراحل و شرایط مهاجرت کار کانادا وکیل و مشاور مهاجرت

آگهی رایگان

مهاجرت کاری کانادا وکیل و مشاور مهاجرت

آگهی رایگان

خدمات مهاجرت به کانادا وکیل و مشاور مهاجرت

آگهی رایگان

اقامت کانادا -اخذ ویزای کار و تحصیلی کانادا وکیل و مشاور مهاجرت

آگهی رایگان

مهاجرت از ترکیه وکیل و مشاور مهاجرت

آگهی رایگان

موسسه بین المللی گرین کارت وکیل و مشاور مهاجرت

آگهی رایگان
  ثبت کسب و کار