در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

خدمات بیمه بازرگانی

خدمات بیمه بازرگانی نوعی خدمات اختیاری است که غالبا متقاضیان چنین بیمه هایی به میل و درخواست خود تحت پوشش شرکت های بیمه کننده قرار می گیرند. این گونه بیمه ها که خدمات پرطرفداری را ارائه می دهند در جبران ضررهای مالی و جانی می توانند بسیار  کارآمد باشند. اما به دلیل تنوع بالایی که در این نوع بیمه های اختیاری وجود دارد معمولا  هر یک از بازارهای بیمه با توجه به مقررات موجود در بیمه، خدمات بیمه بازرگانی را به بخش های متداولی تقسیم بندی می کنند.

انواع بیمه بازرگانی کدامند؟

 اگر چه بیمه بازرگانی یک بیمه کاملا اختیاری می باشد، اما باید بیمه گذار بداند که در برابر حق بیمه ای که در اختیار بیمه گر قرار می دهد چه میزان خدمات بیمه بازرگانی دریافت خواهد کرد. پس بهتر است بیمه گذار بداند که به طور کلی تمام بیمه های بازرگانی به دو گروه:

 • بیمه های دریایی
 • بیمه های غیر دریایی

تقسیم بندی می شوند. البته برخی بازارهای بیمه این نوع بیمه اختیاری را در گروه های دیگری مانند بیمه اموال و بیمه اشخاص طبقه بندی می کنند و عده ای دیگر با توجه به خدمات بیمه بازرگانی آن را در دو نوع بیمه های زندگی و همچنین  بیمه غیر زندگی قرار داده اند. اما بیشتر بازارهای بیمه خدمات بیمه بازرگانی را در نمونه های دیگری مانند:

- بیمه اتکایی
- بیمه زیان پولی
- بیمه اموال
- بیمه اشیاء
- بیمه صداقت
- بیمه امانت
- بیمه کارکنان
- بیمه اعتبار
- بیمه تضمین
- بیمه عدم النفع
- بیمه مسئولیت مدنی مانند بیمه حمل و نقل زمینی، هوایی، بین المللی، بیمه کارفرما
- بیمه اشخاص مانند بیمه عمر و یا همان بیمه حوادث و....تقسیم بندی می کنند.

چگونه یک شرکت خدمات بیمه بازرگانی تاسیس کنیم؟

قبل از اینکه با کسب مجوزات لازم یک دفتر خدماتی را با عنوان شرکت بیمه بازرگانی تاسیس کنید بهتر است با مواردی از قبیل:

 انواع بیمه های بازرگانی از قبیل:

 • بیمه آتش سوزی
 • بیمه باربری
 • بیمه اتومبیل
 • بیمه مهندسی
 • بیمه خطر نصب
 • بیمه ماشین آلات
 • بیمه فساد مواد در سردخانه و.....
 • اختیاری بودن و یا اجباری بودن
 • میزان هزینه های دریافتی در برابر هر کدام از انواع بیمه های بازرگانی 
 • شناخت زیر شاخه های انواع بیمه بازرگانی

و بسیاری ملزومات دیگر آشنایی پیدا کنید. البته خوب است بدانید مطابق با قوانین بیمه جمهوری اسلامی ایران خدمات بیمه بازرگانی به صورت دو طرفه اعمال می شود یعنی مزایای بیمه گذار تنها بسته به حق بیمه ای دارد که به شرکت بیمه پرداخت نماید و در این میان حق بیمه تماما بر عهده بیمه گذار است و کارفرما هیچ وظیفه ای در قبال پرداخت حق بیمه ندارد.

بازار کار شرکت های بیمه بازرگانی

از همان ابتدای زندگی بشریت، تعاون و کمک های بلاعوض وجود داشته است تا اینکه امروزه شرکت های دولتی و خصوصی به شکل انجمن، سازمان، اتحادیه و...خدمات بیمه ای را در اختیار متقاضیان قرار داده اند. بنابراین در عصر حاضر هر مجموعه ای بتواند خدماتی را در خصوص بیمه هایی از قبیل:

- بیمه های اموال
- بیمه های اشخاص
- بیمه های مسئولیت

و... را ارائه دهد؛ بدون شک با جذب مشتریان زیاد می تواند کسب و کار پر رونقی داشته باشد. اما آنچه این روزها باعث موفقیت مراکز خدماتی شده است بازاریابی و تبلیغات اینترنتی می باشد که توانسته افراد بیشتری را به سمت استفاده از خدمات بیمه بازرگانی سوق دهد و به صورت آنلاین مخاطبین را با انواع خدمات بیمه های اختیاری مطلع سازد که در این میان پلتفرم تبلیغاتی https://ilikebazaar.com/ می تواند یک بستر مناسبی برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما باشد.

اگر شما نیز در حوزه ارائه خدمات بیمه بازرگانی فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

  ثبت کسب و کار