در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بهترین تایمن کنندگان و تولید کنندگان کالا و بهترین مشاغل خدماتی در دایرکتوری محصولات و مشاغل ilikebazaar.*.*.* بازار یابی خارجی ویژه صادر کنندگان.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

خرید و فروش در Bazaar

خدمات مسافرتی و مهاجرتی

امروزه استفاده از خدمات مسافرتی و مهاجرتی مانند گرفتن ویزا جهت تحصیل، اقامت، گردشگری و بسیاری موارد دیگر به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است. بنابراین شرکت های مسافرتی و مهاجرتی با نام آژانس گردشگری می توانند بخش عمده ای از این مشکلات را چه برای یک گردش مسافرتی، چه برای تحصیل، ازدواج های خارج از کشور، سرمایه گذاری، معالجات خارجی و... آن طور که متقاضیان انتظار دارند برطرف سازند و متقاضیان را بدون حضور فیزیکی در سفارتخانه ها با اخذ ویزای مسافرتی به بیرون از مرزها راهی کنند.

مدیریت مسافرتی و  گردشگری

جهان شگفتی های زیادی دارد و اغلب مردم دوست دارند با مسافرت کردن و گردشگری به تماشای این شگفتی ها بنشینند. اگر چه بیشتر مسافرت ها به صورت داخلی انجام می شود اما تعدادی از سفرها به صورت بین المللی و حتی مهاجرت رخ می دهد، بنابراین باید شرکت، موسسه و یا یک انجمنی وجود داشته باشد تا مسافر را در طول سفر حمایت کرده و برنامه ریزی دقیقی را برای او طراحی و اجرا کند. این جاست که مشاغلی نظیر :

- راهنمایان تور یا همان تور لیدر با تسلط بر زبان خارجی
- کارمندهای آژانس مهاجرتی جهت رزرو بلیط رفت و برگشت مسافر
- کارشناسان اخذ ویزا و امور اداری مسافر مانند بیمه مسافرتی
- کارمندان رزرو هتل و رستوران 
- کارمندانی که پاسخگوی ایمیل و تلفن های مشتریان باشد

و از همه مهم تر کارمندانی که به بیشتر مقاصد داخلی و خارجی آشنا هستند و می توانند اطلاعات جامعی از قوانین مقصد را به مسافران اطلاع دهند و بسیاری نیروی کار دیگر جهت ارائه دادن خدمات مسافرتی و مهاجرتی می توانند با کسب مجوز رسمی از وزرات های مربوطه، کسب و کار پردرآمدی داشته باشند.

خدمات مسافرتی و مهاجرتی چیست؟

معمولا یک آژانس مسافرتی و مهاجرتی به مراجعه کنندگان خود خدمات منحصر بفردی را ارائه می دهد. اما به طور کلی بیشتر این شرکت های گردشگری سعی می کنند تا اطلاعات کاملی را از مسیر سفر و مقصد اصلی از نظر موقعیت جغرافیایی در اختیار مشتریان خود قرار دهند. یک شرکت گردشگری می بایست در گرفتن گذرنامه و کارهای لازمی مانند واکسیناسیون برای خروج از کشور، مسافران را راهنمایی نماید. آنها باید راهنمایی چنج ارز را در اختیار مسافران قرار دهند و همچنین باید مسئولیت رزرو محل اقامت، تردد های درون شهری، تهیه غذا و نیازهای اولیه و انجام بسیاری امور دیگر نظیر:

 • اخذ ویزای توریستی
 • اخذ ویزای شینگن
 • اخذ ویزای درمانی
 • وقت سفارت
 • پیکاپ ویزا
 • کارهای دارالترجمه
 • ویزای تحصیلی
 • اقامت به روش سرمایه گذاری
 • مهاجرت کاری، اجباری، اختیاری، تحصیلی، ازدواج
 • اخذ اقامت

و اجرای بسیاری خدمات دیگر را برای مسافران خود بر عهده بگیرند.

ویژگی های یک موسسه خدمات مسافرتی و مهاجرتی

هنگامی که فردی پس از ماه ها رفت و آمد با تهیه مدارک لازم با ریجکتی ویزا رو به رو می شود و یا به دلیل نامعتبر بودن و کامل نبودن مدارک، مجبور است ماه ها و حتی سال ها در راهروی سفارت خانه ها و ادارات در تردد باشد، اینجاست که خدمات مسافرتی و مهاجرتی یک آژانس گردشگری می تواند تنها راهگشای این گونه مشکلات باشد. خوب است بدانید برخی از شرکت های گردشگری داشتن وکلای برجسته جزو خدمات مسافرتی و مهاجرتی آنها خواهد بود که می توانند تمام کارهای برون مرزی را به راحتی انجام دهند.

ایجاد کسب و کار با آژانس مسافرتی

اگر می خواهید با راه اندازی یک آژانس مسافرتی به موفقیت های چشم گیری برسید باید :

 1. برنامه ای موثر را پایه ریزی کنید.
 2. شرکت دارای لوگوی تجاری باشد.
 3. مجوزهای قانونی داشته باشید.
 4. از نظر مالی تامین باشید.
 5. تبلیغات خود را توسط شبکه های اجتماعی و وبسایت های معتبر مثل ilikebazaar فراموش نکنید.
 6. از روابط عمومی بالایی برخوردار باشید.

اگر شما نیز در حوزه ارائه خدمات مسافرتی و مهاجرتی فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

  ثبت کسب و کار
<