در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در

مترجم و نویسنده

یکی از کارهایی که این روزها افراد زیادی علاقمند به انجام آن هستند کار مترجمی و نویسندگی است. این کسب و کار، هم به صورت تخصصی توسط افراد با مدرک تحصیلی مرتبط و هم به صورت تجربی و بسیار سطحی در برخی دیگر شاخه های نویسندگی رواج یافته است. بنابراین با توجه به ازدیاد بیشماری از فارغ التحصیلان در گروه های آموزش زبان های خارجی، انجام چنین فرصت شغلی علاوه بر فضاهای آموزشی و خارج از منزل، در محیط خانه هم فراهم شده است.

شغل مترجمی و نویسندگی

معمولا افرادی که در یکی از زبان های انگلیسی، عربی، فرانسه و یا در برخی زبان های دیگر مانند آلمانی و ایتالیایی و... آموزش دیده اند تمایل دارند تا در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی استخدام شوند و همواره کار مترجمی و نویسندگی اسناد و اوراق آنها را با تعیین حقوق و مزایا انجام دهند. البته امروزه با وجود سیستم های هوشمندی که در گوشی ها و کامپیوترها و بسیاری ابزار دیگر به وجود آمده است این شرایط فراهم می باشد تا کار مترجمی و نویسندگی در فضایی به دور از محیط کاری و به صورت فریلنسر مترجم و نویسنده در منزل با درآمد قابل توجهی انجام بگیرد.

ترجمه و نویسندگی به صورت دورکاری

خوشبختانه با ایجاد کسب و کار آنلاین خانگی، کار نویسندگی و مترجمی و پذیرش پروژه های ترجمه در منزل به عنوان یکی از پردرآمدترین شغل های خانگی خصوصا در بین خانم ها به شمار می آید. بنابراین با داشتن مهارت نویسندگی و یا توانایی ترجمه در هر یک از زبان های تخصصی این امکان فراهم می باشد تا توسط سامانه های تخصصی و یا به کمک وب سایت های فریلنسری به دور از دغدغه ها و ترددهای محیط کاری در فضای منزل کسب و کار پرسودی را برای خود راه اندازی کنید و یا  یک گروه مترجمی و نویسندگی را به صورت دور کاری مدیریت فرمایید.

انجام نویسندگی و مترجمی در منزل

برخی از نویسندگان و یا مترجمان به دلایل مختلف مانند

  • طولانی بودن مسیرها
  • سختی تردد و ترافیک
  • مراقبت از افراد بیمار و ناتوان در منزل
  • داشتن فرزند کوچک در خانه
  • عدم امکان کار تمام وقت در محیط بیرون
  • عدم توانایی جسمی

و بسیاری علت های دیگر می توانند با استفاده از وب سایت های آنلاین کار مترجمی و نویسندگی را در فضایی آرام و بدون حضور فیزیکی در شرکت های مختلف در محیط خانه خود انجام دهند و اتاق کار خود را آنطور که تمایل دارند از هر نظر طراحی کنند. از طرفی دیگر بدون آنکه رئيس و یا همکاری را در کنار خود داشته باشد با روحیه ای آرام و شاد می توانند در هر ساعت دلخواهی کار خود را انجام دهند. حقوق نویسندگی و مترجمی به صورت دورکاری هیچ حد و مری ندارد و راندمان کاری فرد متغیر است، بنابراین هر کس توان و مهارت بیشتری داشته باشد درآمد بالاتری دریافت می کند.

اگر شما نیز در حوزه ارائه خدمات نویسندگی و مترجمی به صورت دورکاری و فریلنسرینگ فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

JAPANESE-ENGLISH-PERSIAN TRANSLATION مترجم و نویسنده

آگهی رایگان

ترجمه ژاپنی و ترجمه انگلیسی مترجم و نویسنده

آگهی رایگان

خدمات ترجمه زبان انگلیسی مترجم و نویسنده

آگهی رایگان

آکادمی زبان مریم حیدری مترجم و نویسنده

آگهی رایگان

تایپ پذیرفته میشود مترجم و نویسنده

آگهی رایگان

ساخت و طراحی پاورپوینت مترجم و نویسنده

آگهی رایگان

دارلترجمه رسمی ترنسمال کرمانشاه مترجم و نویسنده

آگهی رایگان

کار در منزل با گوشی مترجم و نویسنده

آگهی رایگان

تایپیست و مترجم متون غیر تخصصی مترجم و نویسنده

آگهی رایگان
  ثبت کسب و کار