در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در "بازار" "Bazaar"

مشاوره بازرگانی و صادرات

امروزه شرکت های بازرگانی، جهت پیشبرد موفقیت های خود در زمینه صادرات و واردات کالاهای مختلف می توانند با گرفتن مشاوره بازرگانی و صادرات از افراد متخصص در امور مبادلات بین المللی با حداقل خطا در این مسیر، سهم سود بیشتری را دربازارهای خارجی نصیب خود کنند. البته در این میان مراکزی به عنوان کاتالیزور عمل می کنند و با ارائه مشاوره بازرگانی و صادرات در خصوص استعلام هزینه ها، اعلام مقررات، تعیین تعرفه ها، تعیین ارزش و همچنین پاسخ دهی به سوالات بازرگانان، مسیر را برای تجار هموار می کنند و  از سود قابل توجهی بهره می برند.

مشاوره بازرگانی و صادراتی

با توجه به تغییراتی که در امر تجارت و بازرگانی وجود دارد امروزه ممکن است بسیاری از تولید کنندگان و بازرگانان تجاری به علت نداشتن تخصص کافی در زمینه آماده سازی کالا، اخذ مجوزهای لازم، انجام تشریفات گمرکی، چگونگی ترخیص کالا و... دچار مشکلات و ضررهای کلانی شوند. پس لازم است تا مراکزی با داشتن اطلاعات دقیق و تحلیل های مناسب به همراه دریافت کارت بازرگانی، کد اقتصادی و همچنین راه اندازی یک مرکز مشاوره با ثبت شرکت و... بتواند بهترین ایده ها و راهکارها را در حوزه تجارت به بازرگانان ارائه داده و آنها را با ضررهای احتمالی آشنا سازد. اما برای بسیاری از تجار و بازرگانان داخلی و خارجی این سوال وجود دارد که یک مرکز مشاوره بازرگانی و صادرات چه کمکی می تواند انجام دهد؟  چه موقع لازم است تا به مشاوره بازرگانی و صادرات مراجعه کنیم؟

 خدمات یک مرکز مشاوره بازرگانی و صادرات چیست؟

افرادی که قصد دارند با اظهار نامه شرکتی و راه اندازی یک مرکز مشاوره بازرگانی و صادرات، کسب و کار پررونقی را برای خود رقم بزنند در اولین مرحله باید نسبت به قوانین بازارهای صادراتی و وارداتی، تخصص ها و مهارت های لازمی را به دست آورند. در حقیقت مشاوران چنین مراکزی باید مشکلات، تهدیدات و چالش های موجود در بازارهای داخلی و بین المللی را پیش بینی کرده و راهکارهای درستی را به بازرگانان پیشنهاد دهند. کارشناسان متبحر در امور مشاوره بازرگانی و مشاوره صادرات و واردات لازم است تا از قوانین ترخیص کالا و خدمات دیگری اعم از:

 • کد تعرفه کالاها
 • بستن قراردادهای تجاری
 • محاسبه عوارض کالا در زمان ترخیص
 • چگونگی حمل و نقل در رابطه با معاملات بین المللی به همراه هزینه های آنها
 • حواله ارزی
 • دریافت ارز مبادله ای
 • گشایش اعتبار اسنادی

و بسیاری موضوعات دیگر اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشند و در راستای هر گونه تغییرات گمرکی و بازارهای بین المللی اجازه ندهند تا روند واردات و صادرات یک شرکت متوقف شود.

مهمترین اهداف مراکز مشاوره بازرگانی

با نگرشی که در حوزه صادرات و راهکارهای فروش در بازارهای بین المللی وجود دارد، مهم ترین اهداف یک مرکز مشاوره بازرگانی می تواند در خصوص بازاریابی، شناخت و دسترسی به بازارهای فروش باشد که در این میان  بازاریابی اینترنتی خصوصا تبلیغات در وب سایت های معتبر مانند تبلیغات در پلتفرم https://ilikebazaar.com/ می تواند بهترین گزینه برای رسیدن به نتایج مطلوب تری باشد. در واقع یک شخص که به عنوان مشاور بازرگانی فعالیت دارد می بایست توانایی این را داشته باشد تا در کنار دیدار هیات مدیره، بررسی های لازم را در مورد امور مالی شرکت انجام دهد. پس بازرگانان برای شناخت بازارهای هدف و جهت رسیدن به فروش بالاتر باید به کمک مشاوران بازرگانی رقبای بالقوه خود را رصد کنند تا بتوانند فرصت ها و تهدیدها را در سه حوزه:

 • مشاوره سازگاری
 • مشاوره تعرفه
 • مشاوره تجارت

شناسایی کرده و در موارد مختلفی مانند:

 • تحلیل بازارهای خارجی
 • انتخاب بازار هدف
 • سیاستگذاری صاراتی
 • انتخاب محصول صادراتی
 • مذاکرات تجاری بین المللی

و... فعالیت نموده و گوی سبقت را از رقبای خود بگیریند.

اگر شما نیز در زمینه ارائه خدمات مشاوره بازرگانی و صادرات تخصص و فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

Featured ads
شرکت بازرگانی در ترکیه - ام تی رویال

شرکت بازرگانی در ترکیه - ام تی رویال مشاوره بازرگانی و صادرات

گروه مشاورین بازاریابی و برندینگ آریا پاژ مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

ترخیص کالا با کمترین هزینه | بازرگانی حدیده مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

شرکت صادرات و واردات هورداد مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

شرکت صادرات و واردات هورداد مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

بازرگانی صادرات واردات حمل و نقل بین المللی مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

خدمات بازرگانی، واردات کالا مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

معرفی فرصت های شغلی سودآور در سال ۹۹ مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

تجارت کالا با چین - مترجم چینی در چین مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

پست سریع بین المللی pde صادرات واردات ترخیص کالا مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

فن آوران کشاورزی باران - فارو مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان

وکیل و حقوقدان تجارت بین الملل مشاوره بازرگانی و صادرات

آگهی رایگان
  ثبت کسب و کار