در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* ثبت آگهی رایگان به زبان انگلیسی و عربی.*.*.*درج آگهی رایگان به زبان روسی.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی رایگان در

چاپخانه

این روزها با رشد تولیدات و محصولات مختلف، استفاده از مستندات و خدمات چاپ و چاپخانه در زمینه های مختلف از جمله صنعت، تجارت، حوزه های فرهنگی و... پیشرفت چشمگیری داشته است. علی رغم تبلیغات گسترده ای که به شکل مجازی و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد؛ همچنان صنعت چاپ به اشکال مختلف مانند چاپ کاتالوگ، چاپ استیکر، چاپ رول آپ، چاپ پاپ آپ، چاپ بنر و... بین عموم مخاطبین نقش پر رنگی را به خود اختصاص داده است. بنابراین بهره بردن از خدمات چاپ و چاپخانه جزو مهمی از شاخصه های صنعت تبلیغات به شمار می آیند.

معرفی انواع چاپ

با توجه به اهمیت چاپ در صنعت تبلیغات، شناخت انواع چاپ و روش های متنوع استفاده از آن، از چاپ دستی گرفته تا چاپ تماسی و چاپ صنعتی در حوزه های مختلف بسیار حائز اهمیت می باشد. پس خوب است بدانید چاپ به طور کلی به سه دسته تقسم می شود:

  • چاپ مستقیم
  • چاپ غیر مستقیم 
  • چاپ غیر تماسی

که هر کدام از این شاخه های اصلی زیر مجموعه های فراوانی را در خدمات چاپ و چاپخانه درون خود جای داده اند که متداول ترین آنها عبارتست از:

- چاپ افست
- چاپ هلیو گراور
- چاپ فلکسو
- چاپ سیلک اسکرین
- چاپ تامپو
- چاپ افست بر روی فلز
- چاپ مخمل
- چاپ لترپرس
- چاپ ایچینگ
- چاپ دیجیتال
- چاپ لارج فرمت

 پوشش های متنوع در چاپ

در گذشته های دور صنعت چاپ تنها بر روی کاغذ انجام می گرفت اما امروزه تقریبا بر روی طیف گسترده ای از اشیای اطرفمان آثاری از صنعت چاپ به چشم می خورد. بنابراین انواع چاپ امروزه بر روی کالاهای بسیاری از لوازم تحریر گرفته تا انواع اشیاء پلاستیکی، لوازمات صوتی و تصویری، هر نوع پاکت و ساک دستی، مجموعه بزرگی از پوشاک ها، وسایل نقلیه و صدها هزار اجناس دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، صنعت چاپ گستره بیشتری را در بر گرفته و بهره گیری از خدمات چاپ و چاپخانه بر روی پوشش های مختلفی نظیر :

  • چاپ روی نایلون و مواد سلولزی
  • چاپ روی پارچه و چرم
  • چاپ روی فلز و شیشه

در هر نوع و شکلی به صورت محدب، مقعر، زبر و صاف صورت می گیرد.

اهمیت چاپ در تبلیغات

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم استفاده از صنعت چاپ به یک مهره اساسی جهت معرفی کالا و تبلیغات تلقی شده است، به طوری امروزه بیشتر اصناف تولیدی و خدماتی جهت حفظ جایگاه خود در بازارهای تجاری با استفاده از مواردی مانند:

- چاپ کاتالوگ، بنر
- چاپ تراکت و بروشور
- چاپ سربرگ و  کارت ویزیت
- چاپ استیکر و لیبل
- چاپ فاکتور
- چاپ روی سی دی و دی وی دی
- چاپ پلات و لمینت
- چاپ فلکسی و لایت باکس
- و...

 در میان رقبای خود به موفقیت های بیشتری دست می یابند و با برندسازی از طریق چاپ می توانند مشتریان خود را افزایش داده و به فروش بیشتری برسند.

خدمات چاپ و چاپخانه

امروزه چاپخانه ها تنها خدمات چاپ کتاب و مجله را انجام نمی دهند. بلکه با بهره بردن از جدیدترین دستگاه های چاپ و روش های نوین در طراحی چاپ جهت جذب مشتریان بیشتر و فروش بالاتر محصولات، خدمات متنوعی را ارائه می دهند. در این میان برخی از خدمات چاپ و چاپخانه عبارتند از : چاپ تقویم رومیزی، تقویم دیواری، سررسید، چاپ ساعت های تبلغاتی، سربرگ،  ساک دستی، پاکت، فولدر، برگه یادداشت، فاکتور، کارت دعوت، کارت پستال، پوستر و همچنین چاپ زیر لیوانی، زیر بشقابی، چاپ استند، تابلو، هدایای تبلیغاتی، کانتر و بسیاری موارد دیگر که در عین زیبایی می توانند نوعی تبلیغات و برندینگ باشند.

اگر شما نیز در حوزه خدمات چاپ و چاپخانه فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

تولید و چاپ ساک های پارچه ای چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ بنر تسلیت فوری قم چاپخانه

آگهی رایگان

رول طلاکوب چاپخانه

آگهی رایگان

سلفون کش رومیزی و لمینیتور چاپخانه

آگهی رایگان

خرید رول سلفون حرارتی چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ فلکسو لیبل چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ و بسته بندی نوآوران چاپخانه

آگهی رایگان

شرکت آزاده سررسید ۱۴۰۱ چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ و بسته بندی چاپخانه

آگهی رایگان

طراح گرافیست چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ و جعبه سازی و کارتن سازی چاپخانه

آگهی رایگان
  ثبت کسب و کار