در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بهترین تامین کنندگان و تولید کنندگان کالا و بهترین مشاغل خدماتی در دایرکتوری محصولات و مشاغل ilikebazaar.*.*.* بازار یابی خارجی ویژه صادر کنندگان.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

درج آگهی رایگان در Bazaar

چاپخانه

این روزها با رشد تولیدات و محصولات مختلف، استفاده از مستندات و خدمات چاپ و چاپخانه در زمینه های مختلف از جمله صنعت، تجارت، حوزه های فرهنگی و... پیشرفت چشمگیری داشته است. علی رغم تبلیغات گسترده ای که به شکل مجازی و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد؛ همچنان صنعت چاپ به اشکال مختلف مانند چاپ کاتالوگ، چاپ استیکر، چاپ رول آپ، چاپ پاپ آپ، چاپ بنر و... بین عموم مخاطبین نقش پر رنگی را به خود اختصاص داده است. بنابراین بهره بردن از خدمات چاپ و چاپخانه جزو مهمی از شاخصه های صنعت تبلیغات به شمار می آیند.

معرفی انواع چاپ

با توجه به اهمیت چاپ در صنعت تبلیغات، شناخت انواع چاپ و روش های متنوع استفاده از آن، از چاپ دستی گرفته تا چاپ تماسی و چاپ صنعتی در حوزه های مختلف بسیار حائز اهمیت می باشد. پس خوب است بدانید چاپ به طور کلی به سه دسته تقسم می شود:

  • چاپ مستقیم
  • چاپ غیر مستقیم 
  • چاپ غیر تماسی

که هر کدام از این شاخه های اصلی زیر مجموعه های فراوانی را در خدمات چاپ و چاپخانه درون خود جای داده اند که متداول ترین آنها عبارتست از:

- چاپ افست
- چاپ هلیو گراور
- چاپ فلکسو
- چاپ سیلک اسکرین
- چاپ تامپو
- چاپ افست بر روی فلز
- چاپ مخمل
- چاپ لترپرس
- چاپ ایچینگ
- چاپ دیجیتال
- چاپ لارج فرمت

 پوشش های متنوع در چاپ

در گذشته های دور صنعت چاپ تنها بر روی کاغذ انجام می گرفت اما امروزه تقریبا بر روی طیف گسترده ای از اشیای اطرفمان آثاری از صنعت چاپ به چشم می خورد. بنابراین انواع چاپ امروزه بر روی کالاهای بسیاری از لوازم تحریر گرفته تا انواع اشیاء پلاستیکی، لوازمات صوتی و تصویری، هر نوع پاکت و ساک دستی، مجموعه بزرگی از پوشاک ها، وسایل نقلیه و صدها هزار اجناس دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، صنعت چاپ گستره بیشتری را در بر گرفته و بهره گیری از خدمات چاپ و چاپخانه بر روی پوشش های مختلفی نظیر :

  • چاپ روی نایلون و مواد سلولزی
  • چاپ روی پارچه و چرم
  • چاپ روی فلز و شیشه

در هر نوع و شکلی به صورت محدب، مقعر، زبر و صاف صورت می گیرد.

اهمیت چاپ در تبلیغات

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم استفاده از صنعت چاپ به یک مهره اساسی جهت معرفی کالا و تبلیغات تلقی شده است، به طوری امروزه بیشتر اصناف تولیدی و خدماتی جهت حفظ جایگاه خود در بازارهای تجاری با استفاده از مواردی مانند:

- چاپ کاتالوگ، بنر
- چاپ تراکت و بروشور
- چاپ سربرگ و  کارت ویزیت
- چاپ استیکر و لیبل
- چاپ فاکتور
- چاپ روی سی دی و دی وی دی
- چاپ پلات و لمینت
- چاپ فلکسی و لایت باکس
- و...

 در میان رقبای خود به موفقیت های بیشتری دست می یابند و با برندسازی از طریق چاپ می توانند مشتریان خود را افزایش داده و به فروش بیشتری برسند.

خدمات چاپ و چاپخانه

امروزه چاپخانه ها تنها خدمات چاپ کتاب و مجله را انجام نمی دهند. بلکه با بهره بردن از جدیدترین دستگاه های چاپ و روش های نوین در طراحی چاپ جهت جذب مشتریان بیشتر و فروش بالاتر محصولات، خدمات متنوعی را ارائه می دهند. در این میان برخی از خدمات چاپ و چاپخانه عبارتند از : چاپ تقویم رومیزی، تقویم دیواری، سررسید، چاپ ساعت های تبلغاتی، سربرگ،  ساک دستی، پاکت، فولدر، برگه یادداشت، فاکتور، کارت دعوت، کارت پستال، پوستر و همچنین چاپ زیر لیوانی، زیر بشقابی، چاپ استند، تابلو، هدایای تبلیغاتی، کانتر و بسیاری موارد دیگر که در عین زیبایی می توانند نوعی تبلیغات و برندینگ باشند.

اگر شما نیز در حوزه خدمات چاپ و چاپخانه فعالیت دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

پرچم شریفات چاپ لیزری چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ روی لیوان قم چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ و صحافی کتاب چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ فلت بد uv تهرانپارس چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ نایلون و ساک دستی چاپخانه

آگهی رایگان

خدمات پس از چاپ چاپخانه

آگهی رایگان

ارائه کلیه خدمات چاپ چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ هدایای تبلیغاتی چاپخانه

آگهی رایگان

کارگر ساده در کارتن سازی چاپخانه

آگهی رایگان

طراحی . چاپ . تبلیغات چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ انواع فاکتور / اصفهان چاپخانه

آگهی رایگان

چاپ پوستر سه بعدی مهتا چاپخانه

آگهی رایگان

کارت ویزیت چاپخانه

آگهی رایگان

استعلام قیمت چاپ چاپخانه

آگهی رایگان

صحافی کتاب چاپخانه

آگهی رایگان

وارد کننده بنر AMD چاپخانه

آگهی رایگان
  ثبت کسب و کار