در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

متخصص دفع آفات

مورچه، سوسک، ساس تختخوابی، پشه، بید و همچنین کنه، ماهی نقره ای و بسیاری حشرات گزنده دیگر از جمله آفت هایی هستند که در محل زندگی انسان زیست می کنند. در واقع این نوع آفات  تهدیدی برای سلامتی و حتی اموال انسان ها به شمار می آیند. به همین دلیل امروزه برخی از شرکت ها با کمک تجهیزاتی مدرن و کاملا پیشرفته و با استفاده از موثرترین سموم دفع آفات که غالباً در بازارهای محلی عرضه نمی شوند خدمات دفع آفات را ارائه می دهند.

مهم ترین خدمات دفع آفات کدامند؟

خدمات دفع آفات علاوه بر دفع حشرات موذی در مکان های مختلف از قبیل منازل، ادارات، انبارها، کارخانجات، فروشگاه ها و بسیاری مکان های دیگر مانند دفع آفات زمین های کشاورزی را نیز شامل می شود. در این میان توسط متخصص دفع آفات، خدمات مختلفی صوت می گیرد که می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • بازرسی مکان آلوده به آفات
  • اجرای عملیات سمپاشی با در نظر گرفتن سلامت افراد و نگهداری از اموال
  • آموزش دادن به طرز اصولی جهت بهسازی محیط
  • آموزش دادن نکات ایمنی پس از سمپاشی
  • بازرسی و سمپاشی در دوره های مختلف

سمپاشی منازل برای دفع حشرات

 برخی افراد بدون توجه به عوارضی که ممکن است سموم دفع آفات بر روی سلامتی کودکان، خانم های باردار، افراد میانسال و... داشته باشند، اقدام به خرید این گونه سموم از عطاری ها کرده و بدون هیچ توجهی به اثرات مخرب این سموم مانند مشکلات پوستی و... با انجام دستورالعمل های نادرست، حشرات را در مقابل سموم دفع آفات مقاوم تر می کنند. و جز آلودگی محیطی، بعضا تا 40 سال، کار مفیدی را از پیش نمی برند. پس برای سمپاشی منازل بهتر است از افرادی کمک بگیرید که با شناخت سموم مختلف، خدمات دفع آفات را به خوبی انجام می دهند و در کمترین زمان و هزینه بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشند.

سمپاشی برای دفع آفات کشاورزی

 امروزه مبارزه با آفات جهت ضد عفونی اماکن و جلوگیری از هدر رفت محصولات مزارع و درختان  به طور کاملا حرفه ای انجام می شود. بنابراین شما می توانید برای سمپاشی سوسک، سمپاشی کک، سمپاشی ساس، سمپاشی کنه، سمپاشی مورچه، سمپاشی بید، سمپاشی شپش، سمپاشی مایت، سمپاشی مارمولک، سمپاشی کرم چوبخوار و هر گونه آفات درختی و زمین کشاورزی از چنین خدماتی در هر فصلی از سال بهره ببرید.

از آنجایی که یکی دیگر از خدمات دفع آفات، سمپاشی باغ و مزارع می باشد بنابراین باید عمل سمپاشی مزارع کشاورزی، مطابق با سم به کار رفته و در زمان های مختلفی انجام بگیرد. مثلا سموم سیستمیک در صبح زود، سموم بیولوژیک در غروب آفتاب و سموم تماسی در هنگام شب انجام بگیرد. البته گاهی اوقات تنها سمپاشی کافی نیست بلکه با جستجوی یک گروه تخصصی در زمینه سمپاشی و دفع آفت های کشاورزی باید لانه این حشرات هم نابود شود.

چرا سمپاشی دفع حشرات موذی باید به صورت تخصصی انجام شود؟

 برخی از حشرات موذی مانند سوسک های آلمانی که به وفور در بیشتر آشپزخانه ها وجود دارد در برابر بسیاری از سموم مقاومت دارند، بنابراین لازم است تا در طول  سال، سموم خاصی جهت از بین بردن آن استفاده شود، برای دفع برخی آفات مانند ساس نیز لازم است تا 10 نوع سم با یکدیگر ترکیب شوند تا این حشرات از بین بروند. گاهی اوقات نیز باید از روش های دودی در کنار سمپاشی استفاده کرد. بنابراین وجود یک تکنسین سمپاشی جهت ارائه خدمات دفع آفات ضروری می باشد.

نکات لازم قبل از سمپاشی برای دفع آفت ها

به یاد داشته باشید قبل از بهره گرفتن از خدمات دفع آفات حتما خانه را ترک کنید و هیچ نوع ماده غذایی را در فضای باز قرار ندهید و تا 48 ساعت بعد به محل سمپاشی شده داخل نشوید.

بهترین زمان سمپاشی برای از بین بردن آفت

عاملی که جدای از نوع سموم آفت کش در سمپاشی مهم است بهترین زمان سمپاشی می باشد. بنابراین سعی کنید قبل از هر گونه سمپاشی ابتدا نوع آفات را شناسایی کنید و مطابق با نوع زیستگاه آفت محل را سمپاشی کنید. مثلا برای دفع ساس و سوسک بهترین زمان فصل پاییز و البته زمستان می باشد؛ زیرا این حشرات در فصول سرد تکثیر می شوند.

اگر شما نیز در حوزه سمپاشی و دفع آفات مختلف تخصص دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

سمپاشی مستر سرویس متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
6 روز قبل

سمپاشی و مبارزه با حشرات موذی و جوندگان متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
2 ماه قبل

سمپاشی تضمینی با مجوز رسمی متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
3 ماه قبل

فروش سم کامن متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
3 ماه قبل

شرکت سمپاشی تهران پاک متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
3 ماه قبل

شرکت تمیز ایران متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
4 ماه قبل

سمپاشی و ضدعفونی موریانه، ساس، مایت، کنه، سوسک و ... متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
6 ماه قبل

سمپاشی ساس مشهد، سم پاشی سوسک متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
7 ماه قبل

سمپاشی منازل و باغات متخصص دفع آفات

آگهی رایگان
7 ماه قبل
  ثبت کسب و کار
<