در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

پت شاپ / نگهداری از پت

در نگهداری از پت به فرهنگ و همچنین آموزشی درست نیاز است؛ زیرا مراقبت اشتباه از حیوانات خانگی می تواند برای افراد نگهدارنده و حتی خود پت ها مخاطراتی را به وجود آورد. پس برای نگهداری از این موجودات زنده باید با توجه به سن، نژاد، وزن و همچنین شرایط محیطی حیوان تمام نیازهای مراقبتی مانند تغذیه، درمان و البته بهداشت را رعایت کرد.

نگهداری از پت به چه صورت انجام می گیرد؟

نگهداری از حیوانات خانگی یک کار بسیار دوست داشتنی است که می تواند صمیمیت جالبی را در محیط خانه به وجود آورند. اما نکته مهمی که باید به آن توجه کرد مسئله نگهداری از پت می باشد؛ زیرا بر خلاف تصور عموم که حیوانات باعث بیماری افراد می شود باید گفت، نگهداری نادرست از حیوانات خانگی است که سبب می شود تا ابتلا و منتقل شدن انواع بیماری های مشترک میان انسان و حیوان صورت بگیرد. پس باید قبل از هر اقدامی، با نحوه مراقبت از حیوانات خانگی در آپارتمان و منزل کاملا آشنا شوید.

اقدامات لازم برای مراقبت از حیوانات خانگی چیست؟

- سلامت غذای پت در نگهداری آنها نقش موثری را ایفاء می کند.
- مراقبت از حیوانات خانگی در زمان بارداری آنها را مورد توجه خود قرار دهید.
- خرید اسباب بازی برای پت ها می تواند در نگهداری آنها بسیار موثر باشد.
- مصرف داروهای پیشگیری در کنار مکمل ها برای حیوانات خانگی را به شما توصیه می کنیم.
- جهت مراقبت و نگهداری از پت در منزل حتما در دوره های چهارماهه مراقبت های دامپزشکی شرکت کنید و برنامه واکسیناسیون حیوان را در نظر داشته باشید.
- فضای مراقبت و خواب حیوانات را با توجه به روحیه آنها فراهم آورید. مثلا سگ ها حتما باید در بیرون از فضای اختصاصی منزل نگهداری شوند.
- در زمان های مناسب استحمام پت ها را فراموش نشود، برای این کار، شامپو بچه می تواند گزینه خوبی باشد.
- کوتاه کردن ناخن پت ها تا جایی که باعث درد و ناراحتی آنها نشود؛ جزو مهم ترین نکات بهداشتی نگهداری از حیوانات خانگی در منزل می باشد.
- در هنگام خروج پت از خانه برای احترام گذاشتن به دیگران حتما راه های حفاظتی مانند قفس، قلاده، زنجیر و... را به کار ببندید.

مراکز مراقبت از حیوانات خانگی

بیشتر افراد هنگامی که قصد مسافرت و یا انجام کارهای دیگری را دارند جهت نگهداری از حیوانات خانگی خود آنها را به پانسیون یا همان مراکز مراقبت از پت خانگی می سپارند. این مراکز با دریافت هزینه ای از افراد در مدت مشخص شده ای تمام ملزومات نگهداری از حیوان اعم از آب، غذا و هر گونه رسیدگی را انجام می دهند. در برخی موارد دیگر ممکن است حیوان به علت عقیم سازی جراحی هایی داشته باشد که لازم است تا مراقبت های لازمی مانند دادن دارو در زمان های مناسب، جلوگیری از لیس زدن جراحی و...انجام بگیرد که در این صورت یک گروه متخصص می تواند کار مراقبت از پت خانگی را به درستی انجام دهد.

بازار کار مراقبت از حیوانات خانگی

اگر قصد دارید تا با راه اندازی یک پانسیون مراقبت از حیوانات خانگی، کسب درآمد داشته باشید. بهتر است در ابتدا رابطه خوبی را با حیوانات برقرار کنید.پس با آموزش دیدن در مراکزی مانند یک مطب دامپزشکی، پانسیون حمایت از حیوانات خانگی و هر مرکز مربوطه ای شما می بایست دوره های لازمی مثل عقیم سازی پت ها، نگهداری از هر نوع حیوان خانگی و بسیاری مهارت دیگر را یاد بگیرید. و در نهایت با داشتن مجوز و انتخاب مکانی مناسب که مجهز به دوربین های مدار بسته باشد و داشتن ایده های جالب برای نگهداری از حیوانات مختلف با نژادهای متنوع یک مرکز نگهداری از پت را با درآمدی قابل توجه احداث کنید. هر چند که می توانید کسب و کار مراقبت و نگهداری حیوانات خانگی را به صورت انفرادی نیز راه اندازی کنید، اما فراموش نکنید که مهارت و دانش در این شغل امری حائز اهمیت خواهد بود.

اگر شما نیز در حوزه مراقبت و نگهداری از حیوانات خانگی تخصص دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

پانسیون نگه داری سگ و گربه پت شاپ / نگهداری از پت

آگهی رایگان
4 ماه قبل
  ثبت کسب و کار
<