در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
دایرکتوری مشاغل بازار .*.*.* با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید .*.*.* لیست بهترین تولیدکننده ها و بهترین شرکت های خدمات .*.*.* بهترین قیمت کالا و خدمات در سایت نیازمندی های بازار

بازار-Bazaar

نصاب آنتن مرکزی

با توجه به گسترش آپارتمان نشینی، مشکلات زیادی از نظر نصب آنتن ها و البته کابل کشی آنها به وجود آمده است، به طوری که یک نصاب آنتن مرکزی تنها راهکار این قبیل مشکلات را نصب یک گیرنده مرکزی را به جای تعداد زیادی گیرنده ها بر روی پشت بام توصیه می کند؛ زیرا با استفاده از یک آنتن مرکزی تمام واحدهای یک  ساختمان علاوه بر دریافت تصویرهای تلویزیونی و ماهواره ای می توانند ویدئوهای مربوط به دوربین مدار بسته ساختمان را نیز رصد کنند.

نصب آنتن مرکزی برای ساختمان

این روزها نصب آنتن مرکزی از جمله الزامات هر ساختمانی است که قرار باشد در آن بیش از یک آنتن استفاده کنند. در واقع آنتن مرکزی دسته ای از ابزارها است که اطلاعات مختلفی مانند تصویرهای ویدیوئی، ماهواره ای و...را به چند گیرنده انتقال می دهد. حتی این قابلیت را دارد تا تصاویری که دوربین های مدار بسته از محوطه پارکینگ و درب ورودی ثبت می کنند برای تمام ساکنین ساختمان نشان بدهد. آنتن مرکزی عملکرد پیچیده ای ندارد و از بخش های ساده ای مانند بخش تقویت، بخش تقسیم و بخش انتقال تشکیل شده است.

نصب بهترین آنتن مرکزی برای آپارتمان ها کدام است؟

 غالبا یکی از مشکلات آپارتمان نشینی دسترسی به پشت بام است که البته در برج های بلند به دلایل متعدد مانند:

  • نبود فضای کافی در پشت بام جهت نصب آنتن های مجزا
  • هزینه های زیاد برای نصب کردن آنتن ها
  • مشکلات سیم کشی هر یک از آنتن ها
  • از بین رفتن زیبایی نمای ساختمان
  • اختلال سینگال و ایجاد نویز هر یک از آنتن ها بر روی یکدیگر
  • و..

نصاب آنتن مرکزی استفاده از انواع آنتن مرکزی را بهترین راه حل این مشکلات می داند.

بهترین نصاب آنتن مرکزی کیست؟

 اگر چه هر کسی با کمی سررشته در انجام نصب آنتن مرکزی خود را نصاب آنتن مرکزی می داند. اما در حقیقت کسی می تواند لقب بهترین نصاب آنتن مرکزی را به خود نسبت دهد که بتواند :

- انواع آنتن مرکزی را به مدل های مختلف اعم از ستاره، درختی، آبشاری، درختی_ آبشاری طراحی کند.
- آنتن مرکزی را برای دریافت کردن بهترین سینگال ها جهت دیده شدن بهتر تصاویر تنظیم کند.
- تمام گیرنده ها در ساختمان بتوانند تصاویر دریافتی را با کیفیتی هم تراز داشته باشند.
- تمام ساکنین برج و یا آپارتمان، امکان این را داشته باشند تا کلیه تصویرهای ماهواره ای و تلویزیونی و همچنین تصویرهای دوربین مدار بسته را توسط یک سیستم دریافت کنند.
و در نهایت یک نصاب آنتن مرکزی باید به سه فاکتور مهم مانند نوع آنتن، جهت آن و بهره اش تمرکز زیادی داشته باشد.

نصب انواع آنتن مرکزی

آنتن های مرکزی با توجه به انتخاب کاربران در سیستم های متخلفی قرار دارند که از مهم ترین آنها می توان به سیستم MATV، سیستم SMATV، سیستم CATV و همچنین سیستم CCTV اشاره داشت. معمولا یک نصاب آنتن مرکزی با توجه به موقعیت مکانی ساختمان، ارتفاع ساختمان و همچنین تعداد گیرنده های هر یک از واحدهای ساختمانی نمونه ای از آنتن های مرکزی را انتخاب و نصب می کند.

قیمت نصب آنتن مرکزی

قیمت نصب آنتن مرکزی نیز با توجه به نوع آنتن، میزان تجهیزات آنتن جهت راه اندازی آن و بسیاری عوامل دیگر برآورد می شود. اما به طوری کلی با نصب هر نوع آنتن مرکزی شما می توانید از هزینه های نصب چندین آنتن جلوگیری کنید. در صورت خرابی نیز، آنتن مرکزی را می توان به سادگی تعمیر کرده و هزینه کمتری را نسبت به تعداد بسیاری آنتن برای تعمیر و نگهداری آن صرف نمود.

اگر شما نیز در حوزه نصب آنتن مرکزی تخصص دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

  ثبت کسب و کار
<