در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
تبلیغات رایگان کسب و کار و ثبت آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام در دایرکتوری مشاغل بازار.*.*.* آگهی رایگان در بازار.*.*.*تبلیغات رایگان کسب و کار.*.*.*با سایت فروش و دایرکتوری بازار می توانید بهترین تامین کننده و بهترین کالاها را با بهترین قیمت پیدا کنید و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

ثبت آگهی بازار "bazaar"

اینفلوئنسرها

واژه اینفلوئنسر یعنی شخص تاثیر گذار و مارکتینگ هم یعنی تبلیغات اینترنتی پس اینفلوئنسر مارکتینگ مجموعه ای از فعالیت هایی است که هدف اصلی آنها تبلیغات خدمات یا محصولات مختلف به وسیله اشخاص موثر بر اذهان عمومی، می باشد را می نامند. به این صورت که اشخاص تاثیرگذار نظرات و همچنین پیشنهادات خود را در مورد استفاده از محصولات خاصی را با دنبال کنندگان این محصول در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و به این طریق برای برندهای مختلف تبلیغات موثری را انجام می دهند. 

اینفلوئنسر کیست؟

 اینفلوئنسر یا شخص تاثیرگذار افرادی هستند که می توانند بر تصمیم خرید دیگران تاثیرات زیادی را داشته باشند. البته توجه داشته باشید برای انتخاب اینفلوئنسر در حوزه بازاریابی تنها شهرت مهم نیست بلکه باید یک اینفلوئنسر مورد اعتماد مردم باشد و او را تحسین کنند. اینفلوئنسر به عنوان یک فرد با تجربه و البته یک صاحب نظر باید در بین مردم شناخته شده باشد و مردم برای نظر این افراد ارزش قائل باشند، مانند:

 • سلبریتی ها و دیگر افراد مشهور مانند بازیکنان فوتبال و یا قهرمانان هر رشته دیگر ورزشی
 • افراد شناخته شده ای که در حوزه های مختلف می توانند صاحب نظر باشند.
 • تولید کنندگان محتوا و یا همان وبلاگ نویس ها

بازاریابی اینفلوئنسر چگونه است؟

در سال های اخیر، تبلیغات سنتی عمرشان به آخر رسیده و دیگر تکنیک های مختلف برای تبلیغ برندها هم کارآمد نمی باشد و مردم دلخوشی زیادی به تبلیغ برندها به روش های منسوخ ندارند. اما در این میان 92 درصد از مردم تنها زمانی به خرید یک محصول اعتماد دارند که از طرف دیگران معرفی شود نه از طریق تبلیغات برندها!

بنابراین برای فعالیت در این حوزه کسب و کار، بازاریابی از طریق وبسایت های معتبر و همچنین شبکه های اجتماعی بسیار موثرتر است، زیرا علاوه بر بالارفتن ترافیک وارد شدگان به سایت شما کسب و کارتان با اعتماد بیشتری در بین مردم معرفی می شود. پس مشاغل مختلف با قرار دادن توییت در توییتر، اشتراک گذاری بسیاری مطالب در اینستاگرام، تلگرام و بسیاری فعالیت های این چنینی می تواند پیشرفتی در کسب و کار شما داشته باشد. اما توجه کنید که تنها چند صد مخاطب و دنبال کننده نمی تواند نتیجه مطلوبی برای شما ایجاد کند.

توسعه کسب و کار با اینفلوئنسر مارکتینگ

مطمئناً با استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ می توان رونق زیادی را در برخی کسب و کارها حاصل نمود زیرا :

 • مصرف کنندگان با اعتماد به افراد تاثیرگذار، توصیه های آنها را نیز قبول دارند.
 • با انتخاب بازاریابی تاثیرگذار یا همان اینفلوئنسر مارکتینگ به شکلی مطمئن می توان به درصد بالایی از سرمایه خود دست یافت.
 • اشخاص تاثیرگذار و شناخته شده باعث می شوند تا برند شما بهتر و بیشتر دیده شود.
 • امکان توسعه دادن فعالیت بازاریابی با بالابردن تعداد دنبال کننده ها در بین پلتفرم های مختلف از شبکه های اجتماعی ایجاد می شود.
 • با توجه به مدرن بودن نوع تبلیغات و مطمئن بودن آن می توانید تا حد چشمگیری مخاطبان را جذب نموده و به موفقیت برسید.

فعالیت اینفلوئنسر مارکتینگ چگونه است؟

 معمولا اشخاص تاثیرگذار توسط روش های مختلفی کسب و کار شما را توسعه می دهند که از جمله این کارها عبارتند از:

 • نوشتن مقاله و یا تولید پادکست یا ویدیویی که بتواند معرفی کننده برند محصولات و یا خدمات شما باشد.
 • تبلیغ برند محصولات در حساب های کاربری که در شبکه های اجتماعی دارند
 • انتشار مطالبی در مورد برند محصولات در وب سایت خود به شکل پست مهمان
 • نمایش استفاده از یک محصول یاخدمات به عنوان مصرف کننده واقعی و درمیان گذاشتن تجربه شخصی

اگر شما نیز در حوزه اینفلوئنسر مارکتینگ تخصص دارید، یا تمایل دارید کسب و کار خود را از این طریق رونق بیشتری بدهید، ((اطلاعات خود را اینجا ثبت کنید)) و کسب درآمد کنید.

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

  ثبت کسب و کار
<